PREMIERA: X-Ray to kapitalna funkcja Amazon Prime Video

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Pewne funkcje dopiero na żywo mogą wprawić nas w ogromny podziw. Tak właśnie było z genialną wręcz opcją o nazwie X-Ray dostępną w platformie streamingowej Amazon Prime Video. Pozwala ona bowiem nie tylko na sprawdzenie paska postępu filmu, ale i również aktorów biorących udział w danej scenie. To nie wszystko, ponieważ muzyka także się do tych danych wlicza.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Informacje zza kulis My mobile BACKSTAGE tylko na Facebooku

Nic więc dziwnego, że lider segmentu VOD na świecie w postaci gracza Netflix dosłownie na dniach rozpoczął współpracę z Spotify. Dzięki niemu widz może posłuchać playlist z ulubionych obrazów. Bez wątpienia jest to zdecydowanie bardziej przydatna rzecz niż gry, będące dużą pomyłką na Netflix. Z pewnością amerykański kolos wzorował się tutaj na innowacyjnym X-Ray od Amazon Prime Video coraz mocniej promującym się w Polsce.

Można było bowiem zobaczyć nie tylko reklamy w telewizji, ale i również na portalach Filmweb czy YouTube (duża grafika w Google TV). Wróćmy jeszcze na chwilę do X-Ray. Funkcja umożliwia oglądanie przepięknych galerii zdjęć. Trzeba tylko kliknąć w profil danego aktora, a następnie sekcję obrazy. Niby niepozorna sprawa ten Amazon Prime Video, a tyle dodatkowych kwestii multimedialnych oferuje niejako w tle jako bonus.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12969 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “PREMIERA: X-Ray to kapitalna funkcja Amazon Prime Video”

  1. Kamil Odpowiedz

    Oglądam film Kiedy Nikt Nie Patrzy i nie zawsze funkcja X-Ray dziala z muzyka na intro opisu brak bylo na Amazon Prime Video

Skomentuj

  My mobile © 2008-2024. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt