Świetny marketingowy pomysł, darmowe Google Stadia na smartfonach OnePlus

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

To się dopiero nazywa świetny marketing. Nie to co sztucznie dodawane gratis do smartfonu słuchawki Bluetooth tak naprawdę wliczone w cenę. W Niemczech, Wielkiej Brytanii i Francji wystartowała promocja o nazwie Stadia Premiere Edition. Dzięki niej możemy otrzymać za darmo niejako w bonusie kontroler Stadia oraz Chromecast Ultra (przystawka multimedialna) o łącznej wartości 400 PLN.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Trzeba tylko zakupić jeden z wybranych smartfonów marki OnePlus. Zaliczają się do tego szczęśliwego grona modele OnePlus 9 Pro, OnePlus 9, OnePlus 8 Pro, OnePlus 8T i OnePlus Nord. Gwoli przypomnienia, Google Stadia to usługa streamingu gier od giganta z Mountain View, dzięki której możliwe stanie się granie dosłownie wszystkimi tytułami na każdym sprzęcie, nawet tym z słabą kartą graficzną czy wydajnością.

Jest to możliwe, ponieważ obliczenia są wykonywane po stronie serwerów Google, a nie użytkownika. Zabawa jest możliwa już od internetu 10 Mb/s. Następnie obraz akcji przesyłany jest strumieniowo na wzór usługi Netflix. Zdaniem My mobile jest to przyszłość tzw. gamingu. Oby akcja marketingowa OnePlus z Google Stadia pojawiła się w Polsce. Więcej szczegółów na jej temat znajdziemy na oficjalnej witrynie dostawcy www.oneplus.com/uk/event/stadia.

(fot. OnePlus/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12227 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt