PREMIERA: Telefony też są mocno zbugowane jak gra Cyberpunk 2077 [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Cały technologiczny świat pastwi się nad grą Cyberpunk 2077. Wszystko za sprawą poważnych bugów, czyli błędów w oprogramowaniu. Sporo rozczarowanych klientów zarzuca firmie CD Projekt Red wypuszczenie na rynek tak naprawdę niedopracowanego produktu w wersji beta albo nawet głębokiej alfa. Przy okazji pokutuje oszczędzanie na tak cennych w branży IT testerach.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

W dodatku są oni bardzo niedoceniani finansowo na tle programistów czy menedżerów wysokiego szczebla pilnujących tzw. deadlinów, czyli kolejnych etapów prac nad dużym i złożonym projektem informatycznym. Kto choć raz tworzył taki produkt ten doskonale wie jak trudno nadążyć z terminami w praktyce. Niby plan produkcyjny zakłada te 8 równych godzin na zadania, a w praktyce często kończy się na 10-11, czyli 2-3 nadgodzinach.

Niestety dokładnie tak samo jest w przypadku mobilnego systemu operacyjnego Android w smartfonach. My mobile nawet użyło określenia rozwalone oprogramowanie w kontekście błędów aparatu fotograficznego Sony Xperia czy niedziałającej autorotacji. Co ciekawe, nawet na Androidzie 10-tej genracji wszystkie bugi pozostały. Nie zniknęły wcale po aktualizacji z Androida 9.0 Pie. Może więc wielka korporacja Sony powinna pomyśleć poważniej o testerach raportujący raz po raz rzeczy do poprawki. Tych jest całe mnóstwo.

(fot. CD Projekt Red/My mobile)

TVGRY.PL PREZENTUJE BUGI GRY CYBERPUNK 2077

Przygotowane przez

jest autorem 11656 informacji na tej witrynie.3 komentarze do “PREMIERA: Telefony też są mocno zbugowane jak gra Cyberpunk 2077 [My mobile TV]”

    • Kamil

      Jestem jak Netflix, nie portal newsowy kopiujacy all 🏆 #original_content #1 #innovate #tech #medium #poland

  1. Kamil Odpowiedz

    Windows 8.1 tez ma powazne bugi, czesto po wlaczeniu nie laczy sie z Wi-Fi pomaga wlaczenie na chwile trybu samolotowego w bocznym wygodnym panelu dla tabletow

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt