PREMIERA: Realme znowu po mistrzowsku kopiuje Apple

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Realme do perfekcji opanowało sztukę kopiowania innych. Wszak stara prawda głosi, że powinno się wzorować od najlepszych w branży. W za chwilę opisywanym przypadku chyba tak się stało. Chodzi o bezprzewodowe słuchawki Bluetooth o nazwie Buds Air Pro będące klonem prestiżowych Apple AirPods Pro. Oczywiście będą one kosztować zauważalnie mniej.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Wystarczy nadmienić poprzednika w postaci Realme Buds Air Neo w cenie 199 PLN zamiast 799 PLN od Apple AirPods. Co ciekawe, ostatnio miały one podwyżkę. W efekcie kosztują 299 PLN, czyli 100 PLN więcej. Być może producent uznał, iż jest to zbyt niska cena za niemalże 100% kopię pchełek Bluetooth od giganta z Cupertino. Swoją drogą to aż dziwne, że w branży technologicznej można robić ksera niemalże w stylu 1 do 1.

Aczkolwiek wiele marek tak funkcjonuje. Wystarczy przypomnieć sobie historie z notchem, który został na potęgę skopiowany przez wszystkich dostawców smartfonów od Apple. Mimo, iż był on brzydki to miał wręcz masowe naśladownictwo. Wystarczy nadmienić takich producentów jak Huawei czy LG. Chyba tylko Sony wyłamał się całkowicie z tego jakże negatywnego trendu zachowując tym samym pełną innowacyjność.

(fot. Realme/Apple/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11859 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt