Android 11 z 3 GB RAM jako minimum

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Znamy już oficjalne wymagania Androida 11 w kwestii pamięci operacyjnej. Teraz niezwykle mocno sympatyczny zielony robot w jedenastej wersji do działania będzie potrzebował 3 GB RAM minimum. Trzeba przyznać, że jest to dobra decyzja. Mocno naszpikowane bajerami smartfony dostawać bowiem mogą zadyszki przy skromnym dziś poziomie 2 GB RAM pamięci operacyjnej.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Ba, nawet Sony Xperia 10 z Androidem 10 na pokładzie może zamulić. Aczkolwiek jest to masowy błąd optymalizacji oprogramowania występujący również w nowszych modelach Xperia 10 II czy nawet flagowcu Xperia 1 II. Takie są pierwsze opinie recenzentów w polskim internecie technologicznym. Wyjątkiem od ograniczenia 3 GB RAM dla Androida 11 jest okrojone wydanie Android Go Edition. Google daje przy okazji jasny sygnał.

Zielony robot ma zwiększyć kulturę pracy oraz szeroko rozumianą jakość działania na wzór iOS. Na szczęście za nami są czasy, w których telefon czy tablet z Androidem działał po prostu fatalnie. Tak faktycznie było kiedyś przy okazji sprzedawania dosłownie gdzie popadnie tanich 7 calowych dachówek chińskich marek w hipermarketach. W dodatku były one wadliwe i często się psuły od strony sprzętowej, a nie tylko softwarowej.

(fot. Google/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11251 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt