PREMIERA: Cybertruck będzie wielkim przełomem [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Nie ulega żadnych wątpliwości, że na naszych oczach ma miejsce wielka rewolucja technologiczna. Ktoś może powiedzieć więcej. Jest to rewolucja przemysłowa w wersji 2.0, gdzie silniki spalinowe odchodzą do lamusa na rzecz elektrycznych aut. Bez wątpienia wizję przyszłości już dziś przedstawia światu niezwykle charyzmatyczny Elon Musk za sprawą premiery auta Cybertruck od Tesla.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Co niezwykle ważne, będzie mógł sobie na niego pozwolić w zasadzie każdy Amerykanin. Tylko tak należy rozumieć cenę około 40.000 dolarów, czyli około 160.000 PLN. Dla porównania inny wieli hit Volkswagen ID.3 to wydatek rzędu 120.000 PLN. To właśnie mieszkańcy USA wielbią tak mocno samochody typu pick-up świetnie sprawdzające się na roli zamiast koni czy w całej masie trudnych warunków terenowych. Bez dwóch zdań auto elektryczne przypominające typ SUV o nazwie Cybetruck podoła ciężkim zadaniom. Nawet nieco zamożniejsza polska klasa średnia będzie mogła go sprawić jako prezent z tą całą magią otwierania kluczyku smartfonem podobnie jak sprawdzaniu stanu paliwa, czyli oczywiście poziomu naładowania baterii.

Wszak kto nie chciałby jeździć autem rodem z filmu Blade Runner 2049 dajmy na to na grzyby gdzieś do pobliskiego lasu nieopodal rzeki. Co z tego, iż jego design został wyśmiany. Innowacje zawsze tak są traktowane przez społeczeństwo nieświadome nadchodzącego przełomu w branży. Tym bardziej szkoda, że fabryki takich innowacyjnych przedsiębiorstw jak chociażby Tesla powstają w Niemczech. Tymczasem w Polsce mamy otwierane kolejne zakłady produkujące chipsy, czyli najkrócej mówiąc śmieciowe jedzenie. Więcej szczegółów o tym niesamowicie zapowiadającym się elektryku znajdziemy na oficjalnej witrynie producenta www.tesla.com/cybertruck oraz poniższym materiale wideo z przejażdżką samego Elona Muska.

(fot. Tesla/My mobile)

REWOLUCJA E-AUT TYPU SUV NADCHODZI

ELON MUSK NA PRZEJAŻDŻCE TESLA CYBERTRUCK

My mobile EXTRA to nowy cykl, w którym w wybrane weekendy będą prezentowane felietony lub też artykuły o charakterze dokumentalnym mówiące o tym jak telekomunikacja zmienia otaczający nas świat.

Przygotowane przez

jest autorem 11587 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt