PREMIERA: Podświetlony logotyp Motoroli robi wrażenie

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

I pomyśleć, że już w 2014 roku pojawiły się pierwsze spekulacje mówiące o zastosowaniu podświetlonego logo na tylnych pleckach iPhona 6. Oczywiście inspiracja była wzięta z komputerów przenośnych MacBook Air, gdzie ten jakże mistyczny szczegół symbolizował ciężką pracę umysłową ludzi z branży kreatywnej. Teraz według plotek faktycznie ma się to stać w iPhonie 12.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Oczywiście świecące jabłuszko miało być czymś w stylu diody powiadomień. Tymczasem smartfon zaprezentowany na targach IFA 2019 w Berlinie posiada taką funkcję. Chodzi o urządzenie Motorola One Zoom. Jego specyfikację serwis My mobile prezentował przy okazji premiery produktowej. Trzeba przyznać, że naprawdę zjawiskowo wygląda te świecące logo Motorola w stylu Batmana z komiksów Marvela.

Zwłaszcza nocną porą działa ono mocno na wyobraźnię, co pokazał portal Tabletowo na www.tabletowo.pl/recenzja-motorola-one-zoom. Swoją drogą to ciekawe czy ten trend się przyjmie szerzej na rynku i będzie dalej kopiowany przez innych producentów. Bez wątpienia karty w temacie naśladownictwa rozdaje Apple. Wystarczy nadmienić historię z kopiowanym na potęgę brzydkim jak noc notchem (chyba tylko z wyjątkiem Sony).

(fot. Tabletowo/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11426 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt