PREMIERA: Iron Man naprawdę dziś istnieje [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Technologia zmienia świat. Co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Samochody odchodzą powoli w zapomnienie jako główne środki transportu. Ich miejsce zajmują takie dziwne wynalazki jak hulajnogi elektryczne czy e-auta o dronach nie wspominając (dużo odmiany podniebnych taksówek już testuje ulubione miasto szejków, mianowicie Dubaj). Tylko tutaj pojedynczy człowiek może pokonać sztab ludzi wielkich korporacji.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Tak właśnie zrobił genialny francuski wynalazca Franky Zapata. Stworzył on Flyboard Air, czyli latającą deskę. Dzięki niej ludzie zaczną latać na wzór super bohaterowów niczym Iron Man znany z komiksów, a później filmów animowanych Marvel Studios z potężnym budżetem amerykańskich wytwórni (słynna Fabryka Snów w Los Angeles). Cena innowacji nie jest niska, ponieważ deska Flyboard Air kosztuje około jednego miliona złotych. W dodatku nie jest dostępna na sprzedaż (być może tylko dla cywila). Spekuluje się, iż wojsko ma u niego pierwszeństwo zakupowe.

Dzięki temu armia danego kraju zyska potężną przewagę militarną. Funkcja latającego żołnierza z pewnością zrobi z charyzmatycznego Franka Zapaty miliardera, kto wie czy przypadkiem nie większego od Elona Muska, który z powodzeniem spopularyzował auta elektryczne za pomocą marki premium Tesla. Brand ma już lepszą reputację od kultowego wręcz niemieckiego Porsche. To pokazuje w jak szybkim czasie można pokonać legendy motoryzacji. Zapewne więc wkrótce w aplikacji smartfonu przywołamy pod balkon latającą deskę (jak korzystamy z rowerów miejskich), a później polecimy nią na zakupy.

(fot. Marvel/My mobile)

FRANKY ZAPATA JEST NICZYM PRAWDZIWY SUPER BOHATER MARVELA

LATAJĄCA DESKA FLYBOARD SPEŁNIA WIZJE SCIENCE-FICTION

MATERIAŁ PROMOCYJNY FILMU IRON MAN

My mobile EXTRA to nowy cykl, w którym w wybrane weekendy będą prezentowane felietony lub też artykuły o charakterze dokumentalnym mówiące o tym jak telekomunikacja zmienia otaczający nas świat.

Przygotowane przez

jest autorem 11328 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “PREMIERA: Iron Man naprawdę dziś istnieje [My mobile TV]”

    • Kamil

      Fajny material, gdzie znowu sie czepiasz. Typowy negatywny El-Polako z kraju smutnych, niespelnionych ludzi

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt