Darmowy YouTube w Play to świetna promocja

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (4 liczba głosów, wasza ocena: 1,00 na 6)
Loading...

Dużo się ostatnio dzieje u fioletowego operatora. Niedawno wygrał on notowanie My mobile RANKING najlepszych sieci na kartę, a za chwilę może się tylko umocnić na pozycji lidera. Play bowiem właśnie wprowadza kapitalną promocje z darmowym YouTube. Owszem mamy ograniczenie 100 GB, ale na dobrą sprawę wcale nie musimy dojść do jego końca.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Dotyczy to nawet sytuacji końca akcji marketingowej do 30 września 2019 roku, czyli innymi słowy wakacji studenckich. Podczas testów Red Bull Mobile z przełomową wówczas promocją darmowego LTE maksymalnie człowiek robił 30 GB miesięcznie przy uczciwym korzystaniu No Limit tylko na telefonie (bez żadnego udostępniania łączności w formie sygnału dla internetu domowego jak to niestety robili janusze biznesu, przez których oferta się zapewne skończyła). Tak więc 30 GB x3 = 90 GB. Jeszcze nam zostanie 10 GB w zapasie.

Czasowo więc przypomina to bezpłatne 30 GB w Plush na kartę rozbite także na trzy miesiące letnie. Biorąc więc pod uwagę gratisy typu 20 GB po zasileniu 50 PLN w Red Bull Mobile możemy wcale nie kupić później normalnego pakietu. YouTube przecież od zawsze najmocniej konsumował dane jak i cały streaming wideo. Darmowe 100 GB dla YouTube w Play aktywujemy krótkim kodem *111*632*1#, zaś pozostałe GB-ty sprawdzimy komendą *632#. Więcej szczegółów na oficjalnej witrynie operatora www.play.pl/youtube.

(fot. Play/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11454 informacji na tej witrynie.12 komentarzy do “Darmowy YouTube w Play to świetna promocja”

 1. Adrian Odpowiedz

  Kiedyś była podobna promocja Nielimitowany YouTube w RBM, ale to już parę lat temu, do tego obowiązywała chyba do odwołania. Do startera otrzymywało się taką książeczkę z filmikiem z YouTube 🙂

  • adiko

   Ta promka w RBM krótko działała prawidłowo ponieważ wymagała nieszyfrowanej strony,a ponieważ nie dało się oglądać youtube na nieszyfrowanej stronie, wycofali tą promkę bo dane źle rozliczało, na całe szczęście wtedy już był DIL więc strata jakaś wielka nie była,a wtedy jeszcze było 200 GB bez limitu z bardzo elastycznym lejkiem, gdzie ludzie po 1 TB ciągli nawet.

 2. Adrian Odpowiedz

  Na szyfrowanie też był sposób. Wystarczyło skorzystać z jednego z wielu downloaderów YouTube i przy bezpośrednim linku do filmu googlevideo… czy jakoś tak i podmienić https:// na http:// i nie pobierało danych 🙂

 3. uga riki buga tiki Odpowiedz

  Ta promocja to fejk. Trzeba mieć na koncie 0 zł i nie mieć żadnego pakietu neta żeby brało z tego jutubowego pakietu. W przeciwnym razie że z konta, albo pakiet internetu (np coca cola)

  • Kamil

   Trzeci akapit doczytaj, tam jest wszystko 😔

  • Typ z lądu

   Nic nie zużyjesz bo ta promocja nie działa

  • szotyi

   E tam to dla Kamilka za mało . Play przeiez daje 100 GB , nie wązne że nie działa i ma szereg wyłaczęń np. ograniczenie do aplikacji a w plushu nie ma ograniczenia. To za trudne dla Kamilka. On taki zagubiony, a2mobile na szczycie a Kamilek narzeka że mu coś tam rozłacza , jakieś literki nie wskakują ale się męczy bo zrobił ranking to głupio nie używać. Nowa wersja sadomashizmu.

  • szotyi

   Prostuję , niektórym w play ten pakiet YT działa.

  • szotyi

   Co nie zmienia faktu że w plushu na YT nie ma tylu ograniczeń

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt