PREMIERA: Świetny odbiornik Bluetooth dla każdych słuchawek od Sony

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Sony SBH24 to niezwykle interesujące akcesorium w dodatku o kompaktowych rozmiarach. Umożliwia ono w największym skrócie odbieranie sygnału Bluetooth lub NFC z telefonu. Dzięki niemu możemy dalej przesłać dźwięk na słuchawki podłączone do wygodnego klipsa. Innymi słowy, każde z nich zyskują jakże cenną funkcję bezprzewodowych.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

To wielki atut zwłaszcza w sytuacji jak niespecjalnie chcemy się rozstawać ze swoimi ulubionymi słuchawkami z uwagi na znakomitą jakość słuchanej muzyki. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby stereofoniczny zestaw Sony SBH24 wykorzystać jako odbiornik Bluetooth dla wieży Hi-Fi w domu. Wystarczy tylko przypiąć klips do kabla ze złączem Aux. Akcesorium Sony SBH24 kosztuje około 190 PLN.

Jest to więc jak widzimy akceptowalna cena, dzięki której zyskujemy prawdziwą mobilność. Obowiązuje ona w oficjalnym polskim sklepie Sony. Co warto dodatkowo nadmienić, przy zakupie nowej Sony Xperia XA2 otrzymamy ten zestaw stereofoniczny za darmo. Jest to zatem miły bonus dla przyszłych klientów japońskiego dostawcy. Więcej szczegółów znajdziemy na witrynie www.sonymobile.com/pl/products/accessories/stereo-bluetooth-headset-sbh24.

(fot. Sony/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 13130 informacji na tej witrynie.3 komentarze do “PREMIERA: Świetny odbiornik Bluetooth dla każdych słuchawek od Sony”

  1. Kamil Odpowiedz

    Po tym jak rozwalilo mi sie zlacze miniJack w Sony Xperia XA, trzeba kupic te akcesorium albo słuchawki Bluetooth, oto jest pytanie? ?

    • Nikttaki

      Masz ajfona przecież superowego co ma pod sobą wszystkie inne.

Skomentuj

  My mobile © 2008-2024. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt