PREMIERA: To pewne, Microsoft skończy tak samo jak IBM

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Nie ulega wątpliwości, że przyszłość Microsoftu jest bardzo mglista na rynku konsumenckim. Zwykli użytkownicy komputerów bowiem coraz częściej odwracają się od rozwiązań giganta z Redmond na rzecz konkurencyjnych, darmowych odpowiedników. Wystarczy nadmienić rosnącą popularność urządzeń z Androidem na pokładzie (smartfony, tablety czy netbooki) na tle legendarnego Windowsa.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

O sektorze mobilnym to nawet nie ma co wspominać. Na nim Microsoft radzi sobie dramatycznie. Wystarczy nadmienić historię naprawdę niezłego Windows Phone 8.1 (może wręcz lepszego od Androida 7.0 Nougat lub iOS 11) czy ostatni koniec usługi Groove Music. Szczególnie mocno szkoda zwłaszcza tych mobilnych kafelków. Idea wyświetlania powiadomień na obracanych platformach była wręcz fenomenalna.

Można zaryzykować stwierdzenie z dużą pewnością, iż Microsoft skończy zupełnie tak jak IBM. W segmencie konsumenckim (B2C) marka jest dziś kompletnie nieznana, choć stare komputery w domach lat 90-tych miały ten magiczny niebieski napis pisany przerywaną czcionką niczym żaluzje. Dziś młodzież kompletnie nie kojarzy IBM, które znakomicie sobie radzi w biznesie korporacyjnym (B2B) jak ostatnio BlackBerry. Najprawdopodobniej to samo stanie się za parę lat w brandem technologicznym Microsoft.

(fot. Microsoft/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11594 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “PREMIERA: To pewne, Microsoft skończy tak samo jak IBM”

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt