Wielki sukces T-Mobile, które jest bardziej lubiane od Play

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

W 3Q/2017 przeszło pół miliona (dokładnie 529.244) numerów zostało przeniesionych. Co jednak najciekawsze, mamy (białą) sensację. Otóż sieć komórkowa T-Mobile prowadzi z W4 operatorów strukturalnych w procesie przenoszenia numerów MNP, choć liderem w tej materii w zasadzie od zawsze był Play. To może oznaczać, że fioletowy operator traci tzw. cool factor w opinii konsumentów.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Finalnie więc T-Mobile był na plusie około aż 10.300 numerów. Z kolei nadmieniony przed chwilą Play miał nad kreską zaledwie 5.300 kart SIM. T-Mobile zatem go deklasuje i to aż dwukrotnie. Prawdziwy armageddon przeżył Orange, który stracił ogólnie potężne 35.100 numerów. Plus z kolei był na minusie skromne 4.600 użytkowników. Teraz czas na kolejną ciekawostkę. Premium Mobile był absolutnym liderem MNP po 3Q/2017.

Miał na plusie spore 10.500 klientów. Naprawdę ciekawe jak on to robi jak jest kompletnie nieznanym operatorem dla zwykłego użytkownika telefonu. Miesiąc temu również był gwiazdą razem z A2Mobile. Telekom wschodzący w skład grupy Aero2 aktualnie legitymuje się całkiem przyjemną nadwyżką 9.200 numerów. Tak więc nie są przypadkiem jego zwycięstwa w My mobile RANKING. Jeśli chodzi o innych graczy także mieliśmy spadki w Virgin Mobile (1.000), Lycamobile (1.800), Mobile Vikings (1.900) oraz Klucz Mobile (140).

(fot. T-Mobile/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 9140 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

2 komentarze do “Wielki sukces T-Mobile, które jest bardziej lubiane od Play”

  1. marco Odpowiedz

    Czy T Mobile jest lepiej lubiane od Play?… tego bym nie powiedział. To raczej Play jest najbardziej lubiane przez konsumentów którzy mimo słabej technicznie i finansowo oferty nadal przenoszą do tego operatora numery.
    Natomiast T Mobile zdobył klientów dzięki dwóm bardzo ważnym apteką. Po pierwsze bardzo duża poprawa oferty połączona z promocją 90 dni gratis oraz najlepsza jakość techniczna sieci.

Skomentuj

  My mobile © 2008-2018. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt