PREMIERA: YouTube, dobry darmowy serwer na nasze pliki wideo

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Jeśli dużo nagrywamy filmów wideo na telefonie komórkowym i to w jakości Full HD to prędzej czy później ten problem wystąpi. Chodzi o brak pamięci na karcie microSD. Oczywiście można się bawić w nudne oraz monotonne kopiowanie multimedialnych, w dodatku ciężkich plików 1080p na dysk komputera. W rzeczywistości później i tak pewnie te materiały już nigdy więcej nie będą oglądane.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Dlatego zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest wysyłanie filmów na YouTube, którego potraktujemy jako darmowy serwer dla plików wideo. Wszak Google ma prawdziwy No Limit, jeśli chodzi o zasoby w chmurze. Oczywiście wszystkie klipy oznaczamy jako tryb prywatny, wtedy tylko my będziemy mogli oglądać materiały. Można też użyć trybu niepublicznego, gdzie filmy są dostępne tylko dla osób dysponujących linkiem.

Świetnie sprawdza się to jako sztuczka przy wysyłaniu MMSów znajomym z odsyłaczem do klipów w jakości nawet i 2K (jeśli smartfon ją wspiera). Ponadto później, jeśli zechce się nam pobierać znowu pliki na dysk komputera to z pomocą specjalnych witryn jest to możliwe bezpośrednio z zasobów YouTube. Takie rozwiązanie ma jeszcze jedną zaletę. Możemy łatwo oglądać nasze filmy na przystawkach Apple TV czy tych z Android TV.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12090 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt