PREMIERA: Wielka kompromitacja aplikacji FOX Play

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

To są jakieś jaja jakby to powiedziała młodzież w wieku gimnazjalnym. Człowiek posiada kanał premium FOX HD u swojego operatora, a i tak nie może korzystać w celu oglądania ulubionych seriali z dedykowanej aplikacji. Chodzi o tytuł FOX Play dostępny za darmo zarówno na Androida oraz iOS. Ten uwaga (to nie jest żart), jest oferowany zaledwie dla dwóch sieci kablowych.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Chodzi o operatorów Vectra i Toya. Potwierdza to oficjalna witryna www.foxplay.pl/more-about. Dla porównania HBO GO zdecydowanie lepiej odrobiło pracę domową, gdyż tam mamy większą paletę sieci kablowych jak chociażby chojnicki Petrus działający na terenie miasta Toruń. Pozostaje zatem mieć nadzieję, że aplikacja FOX Play lada moment znacząco poszerzy paletę wspieranych operatorów telewizji kablowych.

Bardzo mocno krytyczne komentarze zawiedzionych użytkowników Androida możemy przeczytać już teraz w sklepie Google Play na www.play.google.com/store/apps/details?id=com.app.foxplay&hl=pl. Aplikacja FOX Play naturalnie znajduje się także w repozytorium App Store www.itunes.apple.com/pl/app/fox-play/id935379178. Tradycyjnie można by rzec zabrakło wydania wersji na upadającą platformę Windows 10 Mobile.

(fot. FOX/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11517 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt