PREMIERA: Kusi ten Xiaomi, oj kusi z baterią rzędu 4000 mAh

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Chińskie smartfony takich marek jak Xiaomi czy Meizu nie mają żadnych oporów z zastosowaniem jeszcze w procesie produkcji naprawdę mocnych baterii o pojemności 4000 mAh. Z tym niestety jest słabo w przypadku czołowych brandów. U nich to nawet flagowce debiutują z ogniwami o jakże skromnych 3000 mAh. My mobile wspominało dosłownie na dniach o tym kłopocie.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Co z tego, że mamy super fajny smartfon jak i tak nie wykorzystujemy podstawowej usługi telekomunikacyjnej jaką są chociaż te dwa dni jego wytrzymania na jednym ładowaniu oraz w miarę normalnej pracy na nim. Nie mówimy tutaj o katowaniu telefonu, gdzie 4 godziny SoT wyczyści baterię do zera. Może więc przyszła pora zainteresować się takimi produktami jak Xiaomi Redmi Note 4X lub też Meizu M5 Note.

Bateria umieszczona w środku nich powinna wytrzymać dwa dni na ładowaniu. Szkoda tylko, że zarówno jeden produkt jak i drugi posiadają duży 5.5 calowy wyświetlacz. Go to już na pewno trudno będzie się sterowało jedną dłonią. Prędzej takie słuchawki można używać jako paletki do gry przy stole w ping-ponga. Z pewnością spore gabaryty pozwoliły wpakować do ich środka baterię o dużej pojemności rzędu 4000 mAh.

(fot. Xiaomi/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11656 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “PREMIERA: Kusi ten Xiaomi, oj kusi z baterią rzędu 4000 mAh”

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt