Android 7.0 Nutella z API Vulkan będzie obsługiwał piękne graficznie gry

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (1 liczba głosów, wasza ocena: 6,00 na 6)
Loading...

android-7-0-nutella-z-api-vulkan-bedzie-obslugiwal-piekne-graficznie-gry

W Mountain View ma obecnie miejsce wielkie wydarzenie dla miłośników mobilnych technologii oraz zielonego robota. Chodzi rzecz jasna o konferencję Google I/O. Bez wątpienia wrażenie robi naprawdę spora liczba nowości, które spotkamy w finalnym wydaniu Androida 7.0 N jak Nutella. Firma Google postawi teraz w większym stopniu na bezpieczeństwo smartfonów.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

W efekcie aktualizacje będą instalowane w sposób automatyczny bez ingerencji użytkownika (coś jak w Windows 10 Mobile), w dodatku co ciekawe bez konieczności restartowania telefonu. To jest prawdziwa ergonomiczna bomba. Druga sprawa to lepszy wygląd gier mobilnych za sprawą przejścia z silnika API OpenGL na zdecydowanie nowocześniejszy Vulcan. Tak więc być może nadchodzi grafika na miarę GTA IV czy GTA V do naszych kieszeni. W sposób natywny Android 7.0 N będzie obsługiwał funkcję podzielenia ekranu oraz okna w oknie. W pewnym sensie więc mamy tutaj dogonienie zdecydowanie bardziej rozwiniętych funkcjonalnie autorskich nakładek.

Ponadto możliwe stanie się zamknięcie wszystkich aplikacji z widoku multitaskingu jak w TouchWizie Samsunga. Lepsze stanie się też zarządzanie energią czy wykorzystanych danych z pakietu internetowego. Nie wolno zapominać o dodaniu opcji szybkiej odpowiedzi z belki powiadomień. Android większy nacisk też postawi na okulary VR. W kwestii nazwy swoje propozycje możemy nadsyłać na www.android.com/versions/name-n. HTC już pochwaliło się udostępnieniem aktualizacji Androida 7.0 N dla modeli One 10, One A9 i One M9. Wszystkie szczegóły znajdziemy w komunikacie prasowym na www.googleblog.blogspot.com/2016/05/io-building-next-evolution-of-google.html.

(fot. Google/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11580 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “Android 7.0 Nutella z API Vulkan będzie obsługiwał piękne graficznie gry”

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt