Od prawie miesiąca nie pojawiają się nowe odcinki Klanu w aplikacjach VOD

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (1 liczba głosów, wasza ocena: 2,00 na 6)
Loading...

od-prawie-miesiaca-nie-pojawiaja-sie-nowe-odcinki-klanu-w-aplikacjach-vod

Bardzo dziwna sytuacja ma aktualnie miejsce w aplikacjach Ipla oraz VOD Onet. Otóż od prawie miesiąca do jego zasobów nie trafiają nowe odcinki popularnego polskiego serialu Klan, który swego czas miał zostać zdjęty z anteny TVP. Jednak w natłoku protestów jego sympatyków zdecydowano się kontynuować dalszą produkcję.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Co ciekawe, w przypadku najpopularniejszego polskiego serialu obyczajowego, czyli M Jak Miłość nie ma żadnych problemów. Nowy odcinek do Ipli lub VOD Onet trafia dosłownie chwilę po emisji telewizyjnej. Podobnie jest też z produkcją TVN o tytule Na Wspólnej. Tam to jeszcze dodatkowo promowana jest mobilność w postaci jednej darmowej prapremiery odcinka względem telewizyjnej ramówki.

I pomyśleć, że w przeszłości dokładnie ten sam serial Klan miał aż trzy darmowe premierowe odcinki w aplikacji VOD Onet. Najprawdopodobniej wtedy był to efekt bugu, jakiegoś chwilowego niedopatrzenia dla tytułu przygotowanego na Windows Phone. Serwis My mobile skontaktował się w tej sprawie i otrzymał odpowiedź, że problem leży po stronie dystrybutora, a dokładniej mówiąc braku publikowania kolejnych treści.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11859 informacji na tej witrynie.3 komentarze do “Od prawie miesiąca nie pojawiają się nowe odcinki Klanu w aplikacjach VOD”

Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt