Netflix oficjalnie dostępny w Polsce, lecz aplikacji na Windows Phone zabrakło [CES 2016]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

netflix-oficjalnie-dostepny-w-polsce-lecz-aplikacji-na-windows-phone-zabraklo

Cała krajowa internetowa scena technologiczna przez ostatnie kilka godzin żyła wręcz wielką premierą usługi Netflix w Polsce. Warto przypomnieć, że był to serwis VOD z wysokiej jakości treściami, który swego czasu zmiótł z powierzchni globu tradycyjne wypożyczalnie wideo w Stanach Zjednoczonych przenosząc kulturę oglądania filmów do internetu na zasadzie streamingu.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Rekordziści nawet publikowali po 20 artykułów dziennie uprawiając swoistego rodzaju tzw. SEO spam. Niestety przy tej gorączce newsów i narzekaniem na cenę około 40 PLN miesięcznie nikt (chyba) nie zwrócił uwagi na fakt, iż aplikacja Netflix nie jest dostępna na stabilne wydanie Windows Phone 8.1 GDR1 (Lumia Denim), a jedynie wciąż jeszcze nieukończony produkt Windows 10 Mobile. To prawdziwe kuriozum.

Oczywiście program bez problemów jest dostępny na Androida www.play.google.com/store/apps/details?id=com.netflix.mediaclient&hl=pl oraz iOS www.itunes.apple.com/us/app/netflix/id363590051?mt=8, ale do takiego stanu rzeczy miłośnicy mobilnych kafelków zdążyli się już niestety przyzwyczaić. Oficjalna witryna polskiego Netflixa (szkoda, że wciąż nie przetłumaczona) ma adres www.netflix.com/pl.

(fot. Netflix/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 13130 informacji na tej witrynie.10 komentarzy do “Netflix oficjalnie dostępny w Polsce, lecz aplikacji na Windows Phone zabrakło [CES 2016]”

 1. Kamil97 Odpowiedz

  Netflix jest oficjalnie dostępny w sklepie na Windows Phone 8.1, przynajmniej dla mojej Lumii 640 na 100% 🙂

 2. adiko Odpowiedz

  Jeśli chodzi ogólnie o Netflixa w wersji polskiej to jest mocno wykastrowany w stosunku do tego co jest dostępne w wersji amerykańskiej. sporo mniej seriali niż w tamtej wersji, np jeden z ich najlepszych seriali House of Card nie ma w polskiej wersji bo nc+ ma wykupioną licencję na ten serial, ale nie tylko tego serialu nie ma, lista niedostępnych dla polski seriali jest dużo większa, tak długo jak będą istnieć ograniczenia regionalne tak długo w dalszym ciągu lepiej będzie korzystać z amerykańskiej wersji co jest banalne i jeszcze do tego tańsze, ktoś kto już wcześniej korzystał z Netflixa nie opłaca mu się przechodzić na polską wersję, a cenę za abonament oczywiście mamy a jakże europejskie tj takie same jak na zachodzie.Póki co Netflix nie traktuje Polaków poważnie.

 3. xiumanag Odpowiedz

  Bardzo mała lista dostępnych pozycji. Szkoda na to coś pieniędzy.
  Ponoć jest miesiąc za darmo, skorzystać i baju baj.

 4. Marcin Odpowiedz

  Chciałem sprawdzić ten serwis na SmartTV ale jak przy rejestracji poprosili o pełne dane z karty kredytowej łącznie z numerem CVV, to podziękowałem.

Skomentuj

  My mobile © 2008-2024. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt