Mikropłatności w Angry Birds 2 są zbyt nachalne

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (1 liczba głosów, wasza ocena: 6,00 na 6)
Loading...

mikroplatnosci-w-angry-birds-2-sa-zbyt-nachalne

Deweloperzy z Rovio Mobile naprawdę sprytnie wykombinowali sobie sposób na zarobek w nowym Angry Birds 2. Z pewnością gracze nie będą pocieszeni tym faktem. Wszystko dlatego, gdyż coraz trudniej jest przejść Wściekłe Ptaki bez uiszczania stosowanej płatności. W Angry Birds 2 czekają na nas mocno irytujące mikropłatności.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Co gorsze, pojawiają się one w mało odpowiednich momentach. Nigdy bowiem wcześniej nie było blokady chyba w całej serii sagi Angry Birds w momencie ponownego uruchomienia niezaliczonej planszy. Poprawki były możliwe w nieskończoność. To jednak jest już historia. W Angry Birds 2 spotka nas nowy system pięciu żyć (z symbolem serduszka).

Po ich zużyciu pojawia się licznik czasu. Musimy w tym miejscu zgodzić się na czekanie kilku lub nawet kilkudziesięciu minut na wznowienie rozgrywki. Oczywiście stosowna zapłata załatwi sprawę. Drugą wadą gry Angry Birds 2 są jej całkiem wysokie wymagania systemowe. Pozycja bowiem potrafi naprawdę ostro się przycinać nawet na wydajnym sprzęcie z 1 GB RAM pamięci operacyjnej włącznie.

(fot. My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 11698 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “Mikropłatności w Angry Birds 2 są zbyt nachalne”

  1. Zibi Odpowiedz

    Angry Birds 2 to nie tylko nachalne opłaty. To jest gra zaprogramowana tak aby płacić w nie skończoność. Strzelasz dokładnie lecz bez rezultatu. Zapłacisz – możesz strzelać jakkolwiek i samo się przewraca. Tego typu grami ktoś powinien się zainteresować. To jest produkt- rozumiem – więc go kupuję. Płacę. Ale nie może być w pomyśle, zamyśle oszustwa. Gra ma sprawiać przyjemność a nie legalnie okradać ludzi. Na wielu , wielu planszach nie mogłem przejść bez zapłaty. Ta gra jest oszustwem. A ludzie pozwalają się okradać i nabijać kapsę cwanym oszustom z Rovio.

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt