Plus czaruje transferem LTE Advanced 450 Mb/s

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

plus-czaruje-transferem-lte-a-450-mb-s

Kto ma telefon komórkowy z łącznością LTE (100 Mb/s) ten doskonale wie jak duża jest to wygoda. Weźmy na ten przykład aktualizacje aplikacji z dedykowanych sklepów, które teraz trwają zaledwie kilka sekund, a nie jak dawniej kilkanaście czy nawet kilkadziesiąt. Plus, lider technologii chwali się właśnie kolejnym osiągnięciem w temacie LTE.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

We współpracy z Ericssonem przeprowadził on bowiem udane testy łączności LTE-A (LTE Advanced), na której uzyskano realne transfery na kosmicznym wręcz poziomie 450 Mb/s. Z pewnością ten wynik robi wrażenie nawet na największych sceptykach mobilnego internetu. Co ciekawe, rok temu w podobnych testach Plus z Ericssonem legitymowali się prędkością równie o połowę niższą, bo 225 Mb/s.

Jednak zalety nowoczesnej sieci LTE Advanced nie ograniczają się tylko i wyłącznie do wyższych transferów pobierania uzyskiwanych przez klientów. To także korzyści dla samego operatora. Dostawca może bowiem zaoferować większej ilości konsumentom swoje usługi dzięki zwiększonej pojemności samej sieci. Jest to niezwykle ważne, gdyż w przyszłości znacznie będą rosły transfery danych.

(fot. Plus/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 11656 informacji na tej witrynie.5 komentarzy do “Plus czaruje transferem LTE Advanced 450 Mb/s”

 1. sev3 Odpowiedz

  Lider LTE a sprzedaje karty SIM nie obsługujące tej technologii. Chciałem sprawdzić jaki rzeczywiście jest zasięg LTE w moich lokalizacjach. Kupiłem w kiosku starter z nowym logo Ja +. Włożyłem do telefonu i zamiast symbolu LTE, pojawiło się tylko H+ lub 3g. Gdy próbowałem kodem włączyć usługę LTE okazało się że muszę wymienić kartę SIM na USIM w salonie Plusa. Jaja sobie robią czy co.

  • Kamil

   Ciekawe czy w tych darmowych starterach Plush na kartę też działa LTE w standardzie…

  • Eustachy

   Na starterze masz napisane, jak włączyć LTE na kartach sim. To jakiś kod ussd

 2. sev3 Odpowiedz

  U mnie na starterze kodu USSD nie było. Znalazłem go w necie. O efekcie pisałem wcześniej. Taki sam efekt miałem gdy chciałem włączyć LTE na jakiejś starej, cały czas aktywnej karcie Plusa wyjętej z szuflady.

 3. Dominik Odpowiedz

  sorry za duplikat ale wcześniej mi się to utworzyło w jakimś starym temacie… Pytanie do KAMILA albo kogokolwiek kto może udzielić mi jakiegoś info. Załóżmy,że przenoszę nr do Virgin albo Vikingów a po jakimś czasie sieć upada. Nie jest to przecież takie sci-fi. Co wtedy dzieje się z moim nr? Czy jest jakaś regulacja prawna typu, że nr zostaną przypisane np do sieci z której Virgin brał zasięg czy coś? Czy znajdę takie info w regulaminie operatora?

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt