Fort Minor prezentuje innowacyjny teledysk z widokiem 360 stopni

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

fort-minor-prezentuje-innowacyjny-teledysk-z-widokiem-360-stopnI

Mike Shinoda, choć jest członkiem bardzo znanego zespołu Linkin Park to równocześnie fascynują go mocno nowe technologie. Efektem tego zainteresowania jest stworzenie profesjonalnego teledysku z widokiem 360 stopni do utworu Welcome z jego drugiego projektu muzycznego o nazwie Fort Minor.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Przypomnijmy, że funkcja 360 view pojawiła się niedawno w aplikacji mobilnej YouTube na Androida oraz iOS podobnie jak i opcja 60 klatek na sekundę. Dzięki formacji Fort Minor widok 360 stopni staje się powszechny, gdyż zaznajomić może się z nim zwykły zjadacz chleba, niebędący jednocześnie jakimś wielkim fanem nowych technologii. Oczywiście serwis My mobile poniżej niniejszego artykułu prezentuje teledysk Fort Minor, Welcom z opcją 360 view.

Niestety słabsze procesory mogą mieć problem z płynnym wyświetlaniem obrazu bez negatywnego efektu lagowania. Funkcja jest widoczna wyłącznie w przeglądarce internetowej Google Chrome, co jest zrozumiałe z uwagi na zastosowaną autorską technologię. Swoją drogą to ciekawe, czy lada moment będziemy mieli wysyp teledysków z magiczną funkcją widoku 360 stopni. Jeśli już o muzyce mowa, to na sam koniec warto wspomnieć o rebrandingu usługi Xbox Music od Microsoftu na rzecz Groove.

(fot. Fort Minor/My mobile studio)

FORT MINOR – WELCOME (360 VERSION)

Przygotowane przez

jest autorem 12090 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “Fort Minor prezentuje innowacyjny teledysk z widokiem 360 stopni”

  1. sev3 Odpowiedz

    Mega bajer to video 360. Prawdziwe WOw. Lepsze niż 3D. Ciekawe czy znajdzie jakieś praktyczne zastosowanie. Np. kino, telewizory.

Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt