Niesamowite nowości Samsunga GALAXY S 6

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

niesamowite-nowosci-samsunga-galaxy-s-6

Wstępną specyfikację Samsunga GALAXY S 6, czyli nadchodzącego flagowego modelu koreańskiego producenta już znamy. Warto jednak w tym miejscu bliżej przyjrzeć się pozostałym nowościom szóstej edycji galaktycznego smartfonu. Co ciekawe, według najnowszych rewelacji konkurencja także nie śpi w tym temacie. LG G4 ma bowiem posiadać ekran w jakości nie 2K, a aż 3K. Wyścig zbrojeń zatem trwa w najlepsze.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Wracamy jednak do interesujących nowości Samsunga GALAXY S 6. Obudowa telefonu ma być wykonana z połączenia szkła oraz aluminium nadając mu jeszcze większy charakter produktu premium. Wszyscy przecież pamiętamy, że u niego zawsze był problem z mało prestiżowym plastikiem. Będziemy więc mieć hybrydę stylu Sony Mobile z HTC. Samsung GALAXY S 6 ma również pojawić się w wersji Edge, czyli z zakrzywionym rogiem ekranu (niczym już istniejący model GALAXY Edge). To jeszcze nie koniec atrakcji. Autorska nakładka TouchWiz ma wreszcie stać się lekka jak czysty Android z uwagi na usunięcie wszystkich obciążających ją śmieci, dublowanych wersji już istniejących aplikacji.

Samsung będzie także demonem szybkości za sprawą wsparcia technologii LTE 10 kategorii, czyli prędkości 450 Mb/s. Szkoda tylko, że polskie sieci komórkowe nie są jeszcze na tę wersję 4G przygotowane od strony technicznej oraz systemowej. Do tego dochodzi na deser optyczna (nie cyfrowa) stabilizacja obrazu. Ulepszony zostanie ponadto czytnik linii papilarnych, a dokładniej mówiąc sposób weryfikacji użytkownika, z którym we wcześniejszych telefonach Samsunga były problemy. Es 6-tka ma również mieć wbudowaną, niewymienną baterię. Oznaczać to będzie z pewnością lepszy i smuklejszy design. Tak więc Samsung GALAXY S 6 zapowiada się nam na prawdziwy hit, który znowu pociągnie wyniki koncernu na tle ostatniego niewypału, czyli GALAXY S 5.

(fot. Samsung/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 11789 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt