Klucz Mobile wygrywa, z kolei ogromne spadki notuje Virgin Mobile w zestawieniu My mobile RANKING

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (10 liczba głosów, wasza ocena: 4,20 na 6)
Loading...

klucz-mobile-wygrywa-z-kolei-ogromne-spadki-notuje-virgin-mobile-w-zestawieniu-my-mobile-ranking

Stała się rzecz historyczna. Pierwszy raz bowiem samodzielne zwycięstwo w zestawieniu My mobile RANKING zanotowała wirtualna sieć komórkowa Klucz Mobile. W ostatnim czasie ten operator może się pochwalić wręcz wysypem świetnych promocji. Wystarczy nadmienić dodanie rocznej ważności konta po każdym doładowaniu, liczne zniżki na rozmowy zagraniczne czy też bardzo długą (na tle konkurencji) aktywność praktycznie no-limitu w sieci po zasileniu numeru.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Potwierdza to oficjalna podstrona telkoma, a dokładniej mówiąc naprawdę spora ilość grafik w rotacyjnym banerze znajdującym się w jej górnej części na www.klucz.net. Wcześniej już oczywiście zdarzały się triumfy Klucz Mobile w My mobile RANKING. Były to jednak zwycięstwa współdzielone czy to z Virgin Mobile, NJU Mobile czy też Play. Ostatnia telekomunikacja oś czasu za 3Q/2014 znakomicie te korelacje przedstawia, w dodatku w formie wizualnej. Warto też zwrócić uwagę chyba na największego przegranego aktualnego zestawienia. Jest nim Virgin Mobile zajmujące zapewne najniższą pozycję, bo dopiero dziewiątą w historii My mobile RANKING.

Swój marsz w dół telkom jednak rozpoczął już wcześniej podwyżkami standardowego cennika. Teraz stawia on na klientów aktywnych, wydających duże środki na spory zestaw usług telekomunikacyjnych. W efekcie nie jest już tak korzystny dla oszczędnych użytkowników jak to było dawniej. Natomiast na cichego bohatera powoli wyrasta nam Klucz Mobile, jeszcze tylko do pełni szczęścia w jego przypadku brakuje nam chyba zawsze aktywnego bezpiecznego lejka 64 kb/s w standardzie GPRS, aby zmieść w pył rywali. Poniżej prezentowane są dokładniejsze szczegóły październikowego notowania.

(fot. Klucz Mobile/My mobile studio)

Cena za minutę połączenia głosowego do wszystkich sieci

W tej podkategorii już wcześniej namieszał White Mobile ze swoją niską stawką 0,17 PLN za minutę rozmowy. W efekcie wskoczył on na sam szczyt spychając tylko na drugie miejsce trio NJU Mobile, Klucz Mobile oraz Izzi Mobile. TuBiedronka na tych roszadach także straciła jakże cenny punkt dla końcowego zestawienia, o czym dobitnie przekonali się zwłaszcza dawni liderzy. Z kolei koniec działalności MBank Mobile nie miał wpływu na jakiekolwiek roszady.

1. White Mobile – 3 pkt. / 0,17 PLN za minutę

2. NJU Mobile/Klucz Mobile/Izzi Mobile – 2 pkt. / 0,19 PLN za minutę

3. TuBiedronka – 1 pkt. / 0,19 PLN za minutę (naliczanie 15-sekundowe)

Cena za wysłaną wiadomość SMS do wszystkich sieci

Tutaj zaszły negatywne zmiany za sprawą podwyżek w Virgin Mobile. Teraz nie ma on już ceny 0,06 PLN za SMSa, lecz 0,09 PLN. W efekcie Virgin Mobile jest na równi z całą masą podmiotów takich jak Play, Red Bull Mobile, Lycamobile, NJU Mobile, Klucz Mobile, Mobile Vikings czy Lebara Mobile, które nadrobiły do niego stracone punkty. Natomiast na szczycie z innymi mamy w tej podkategorii nowego telkoma o nazwie Izzi Mobile.

1. Play/Red Bull Mobile/Virgin Mobile/Lycamobile/NJU Mobile/Klucz Mobile/Mobile Vikings/Lebara Mobile/Izzi Mobile – 3 pkt. / 0,09 PLN za wiadomość SMS

2. TuBiedronka – 2 pkt. / 0,12 PLN za wiadomość SMS

2. White Mobile – 2 pkt. / 0,12 PLN za wiadomość SMS

Mobilny Internet

W tej podkategorii wszystko wróciło do starego porządku (dalej triumfuje Red Bull Mobile z darmowym internetem LTE). To za sprawą zakończenia przez Orange świetnej promocji z oferowaniem pakietu danych na wakacje o wielkości 6 GB za jedyne 6 PLN na 60 dni. W efekcie na ostatnie punktowane lokaty powróciły telkomy Virgin Mobile oraz Mobile Vikings. To samo można powiedzieć o Heyah piastującej znowu drugą pozycję. Zaktualizowany przegląd zawiera niższe ceny pakietów internetowych Red Bull Mobile.

1. Red Bull Mobile – 3 pkt. / (za darmo w LTE z limitem 200 GB, potem lejek 2 Mb/s)

2. Heyah – 2 pkt. / (za darmo mamy 50 MB dziennie, co daje nam aż 1,5 GB miesięcznie, potem lejek 16 kb/s po wykorzystaniu dobowego limitu)

3. Virgin Mobile/Mobile Vikings – 1 pkt. / (za darmo i bez limitu do 32 kb/s + rok ważności)

Jakość sieci komórkowej

Play utrzymał dalej swoją wysoką drugą lokatę. Już wcześniej jednak ku zaskoczeniu wielu osób, telkom ten mocno powędrował w górę. Daje o sobie znać jego uwolnienie prędkości mobilnego internetu w nowoczesnym standardzie 4G LTE. Dzięki temu średni transfer fioletowego telkoma ma poziom przeszło 9 Mb/s. Doszło tym samym do wyprzedzenia różowego operatora. T-Mobile bowiem legitymuje się średnią prędkością zbliżoną do wartości nieco ponad 6 Mb/s.

1. Plus – 3 pkt. / około 13 Mb/s

2. Play – 2 pkt. / około 9 Mb/s

3. T-Mobile – 1 pkt. / około 6 Mb/s

Ważność połączeń wychodzących

Bardzo cenny punkt w tej podkategorii zdobył Klucz Mobile. Jak się później okaże, dokładnie ten sam jeden punkt dał sieci komórkowej MVNO finalne zwycięstwo w całym My mobile RANKING. To pokazuje jak zacięta jest teraz konkurencja w drodze o najcenniejszy laur triumfu. Reszta pozostała niezmienna na tle zeszłomiesięcznego notowania ważności połączeń wychodzących.

1. NJU Mobile/Lycamobile/Lebara Mobile – 3 pkt. / wysłanie darmowego SMSa lub wykonanie jakiejkolwiek czynności telekomunikacyjnej przedłuża konto

2. WRodzinie – 2 pkt. / doładowanie 5 PLN przedłuża konto o 2 lata

3. Klucz Mobile/Virgin Mobile – 1 pkt. / doładowanie 5 PLN przedłuża konto o 1 rok

Wartość dodana (VAS)

Tym razem postanowiono wyróżnić operatorów z no-limitem w sieci po doładowaniu jeszcze bardziej. Zyskał na tym zwłaszcza Orange, który ma taką opcję, ale z bardzo krótkimi czasami ważności wynoszącymi odpowiednio 50 dni przy zasileniu 50 PLN. To o połowę gorsze warunki niż chociażby u sieci komórkowych Play czy T-Mobile. Tak niestety jest w Orange Yes. Na deser w postaci punktu załapał się jeszcze Red Bull Mobile za swój darmowy Internet LTE oraz bezpłatny dostęp do YouTube.

1. Play/TuBiedronka/Heyah/Klucz Mobile/T-Mobile/Plus – 3 pkt. / Darmowe rozmowy w sieci Play Na kartę i T-Mobile po doładowaniu 50 PLN są ważne aż 100 dni (czyli przez długi czas przeszło 3 miesięcy), podobny przelicznik jest w TuBiedronce (0,50 PLN dziennie), natomiast Heyah za swoją unikatową usługę nielimitowanych rozmów w Dniówce, gdzie dziennie nie płaciliśmy więcej za połączenia niż 0,28 PLN, z kolei w Klucz Mobile bezpłatne połączenia są standardem za 0 PLN (nie musimy niczego aktywować, ani tym bardziej kupować) nawet przez 180 dni, czyli aż pół roku po doładowaniu 50 PLN. Co prawda jest w takiej sytuacji limit 12.000 minut co średnio daje około 66 minut na dzień, w Plusie z kolei no limit w sieci jest ważny 90 dni po zasileniu 50 PLN

2. Orange  – 2 pkt. / Darmowe rozmowy (lub wiadomości tesktowe SMS) w sieci po doładowaniu 50 PLN są ważne 50 dni, promocja z 50 PLN bonusem i podwajaniem wielkości doładowania konta po przeniesieniu numeru z innej sieci

3. Red Bull Mobile – 1 pkt. / Bezpłatny dostęp do nielimitowanego internetu LTE oraz serwisu YouTube

Ogólna klasyfikacja

Październikowy My mobile RANKING znowu zaskoczył. Dokładnie piątka sieci komórkowych pozostała bez zmian. Było to zwycięskie Klucz Mobile, Plus, Lebara Mobile, Izzy Mobile oraz Heyah. Natomiast szóstka operatorów mogła się pochwalić awansami. Są to kolejno Red Bull Mobile, TuBiedronka, White Mobile, Orange, WRodzinie i W Naszej Rodzinie. Spadki dotknęły aż siedem podmiotów. Są to tacy gracze jak Play, NJU Mobile, Lycamobile, Virgin Mobile (największy przegrany), Mobile Vikings, T-Mobile oraz Plush. Swoją drogą to ciekawe czy za miesiąc Klucz Mobile obroni pozycję lidera.

My mobile RANKING (10/2014) – zestawienie najlepszych operatorów Pre-paid:

1. Klucz Mobile 9 pkt. (2, 3, 0, 0, 1, 3)  
2. Play 8 pkt. (0, 3, 0, 2, 0, 3)
  NJU Mobile 8 pkt. (2, 3, 0, 0, 3, 0)
4. Red Bull Mobile 7 pkt. (0, 3, 3, 0, 0, 1)
5. TuBiedronka 6 pkt. (1, 2, 0, 0, 0, 3)
6. Lycamobile 6 pkt. (0, 3, 0, 0, 3, 0)
  Plus 6 pkt. (0, 0, 0, 3, 0, 3)  
  Lebara Mobile 6 pkt. (0, 3, 0, 0, 3, 0)  
9. Virgin Mobile 5 pkt. (0, 3, 1, 0, 1, 0)
10. White Mobile 5 pkt. (3, 2, 0, 0, 0, 0)
  Izzi Mobile 5 pkt. (2, 3, 0, 0, 0, 0)  
  Heyah 5 pkt. (0, 0, 2, 0, 0, 3)  
13. Mobile Vikings 4 pkt. (0, 3, 1, 0, 0, 0)
  T-Mobile 4 pkt. (0, 0, 0, 1, 0, 3)
15. Orange 2 pkt. (0, 0, 0, 0, 0, 2)
  WRodzinie 2 pkt. (0, 0, 0, 0, 2, 0)
17. Plush 0 pkt. (0, 0, 0, 0, 0, 0)
  W Naszej Rodzinie 0 pkt. (0, 0, 0, 0, 0, 0)

Przygotowane przez

jest autorem 10817 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

74 komentarze do “Klucz Mobile wygrywa, z kolei ogromne spadki notuje Virgin Mobile w zestawieniu My mobile RANKING”

  • Kamil

   Trzeba było dać znać wcześniej, byłoby mniej bugów, ale na szczęście teraz jest już idealnie 😉

 1. Arek Odpowiedz

  Nie wiem jak dokładnie obliczasz VAS ale wydaje mi się że powinieneś wziąć pod uwagę że w RBM po doładowaniu za 50 otrzymuje się jeszcze miesiąc nielimitowanych SMS-ÓW do wszystkich.

  • Kamil

   Tak, ale z tego co pamiętam trzeba wpisać krótki kod przed zasileniem. Po doładowaniu konta już jest po ptakach. Ale mimo wszystko i tak jest to niezły VAS

 2. regulator Odpowiedz

  No pięknie, gratulacje dla Klucza. Można bez wielkiej kampanii reklamowej wygrać w rankingach. W Ciechanowie już się cieszą.

  • regulator

   Tak Kamilu, T4B (Klucz Mobile) ma tam swoją siedzibę i z tego miejsca jest wysyłana korespondencja i karty sim. Właśnie dziś zamówiłem 2 kartę.

  • Janek

   W Ciechanowie to się już od lat cieszą. Mają pod nosem świetny browar ^^

  • Klucz Mobile

   siedzibe mamy w Warszawie na Marszalkowskiej 81 jakby co 🙂
   zapraszamy do salonu

  • regulator

   Może i w Warszawie jest salon – Ciechanów to nie obciach nie ma się czego wstydzić 🙂 fajne miasto. A co do piwa – super! i poglądy pana prezesa browaru też super.

 3. Arthur Odpowiedz

  Ciekawostka 🙂
  IZZI działa na wszystkich nadajnikach!!! NO LIMIT na rozmowy po doładowaniu do wszystkich sieci Playa!

 4. Mark Odpowiedz

  „do pełni szczęścia w jego przypadku brakuje nam chyba zawsze aktywnego bezpiecznego lejka 64 kb/s w standardzie GPRS”
  Mi by wystarczyło nawet 32 kb/s, do sprawdzania poczty czy przeglądania stron w Opera Mini jest w sam raz. Tylko z tego co wiem nie ma lejka w Polkomtelu, więc MVNO na jego infrastrukturze też nie będą go mieć.

  • Kamil

   Na 32 kb/s Opera Mini dziala bez problemu. Gorzej jednak sprawa wyglada z przegladarka Internet Explorer, tutaj przydalby sie juz transfer GPRS (64 kb/s)

  • Mark

   Ok, Plush ma lejek, tylko czy MVNO działający na Polkomtelu też mają możliwość jego włączenia klientom?

  • Kamil

   W największym skrócie ten telkom jest we wszystkim dobry. Popatrzmy niżej na profity Klucz Mobile:

   *minuta rozmowy (0,19 PLN)
   *SMS (0,09 PLN)
   *pakiet internetowy (standardowa, wciąż atrakcyjna cena 10 PLN za 1 GB)
   *roczna ważność konta po zasileniu 5 PLN
   *praktyczny no-limit w sieci aż przez pół roku do doładowaniu 50 PLN (!)

   Brakuje tylko standardowego lejka bezpieczeństwa dla transmisji danych 😉

  • tomas

   Virgin Mobile ma w starej taryfie również 19 gr za min., 100 MB za doładowanie powyżej 10 zł i bonus 50%. Tylko co z tego, skoro nowi klienci nie mogą już ze starej taryfy skorzystać? Gdyby była taka możliwość, to chętnie przeniósłbym swój numer do starej taryfy Virgin, bo ich obecna pakietologia mi nie odpowiada.

  • Kamil

   Otóż to! A pomyśleć, że kiedyś miałem się do nich przenosić. Eldorado długo nie potrwało. Swoją drogą to ciekawe czy Red Bull Mobile pozostawi darmowe LTE. W czwartek mają przedstawić nowości i zobaczymy jakie to będą dobre te programy lojalnościowe promowane przez samego Adama Małysza

  • diztonz

   W ofercie Virgin z 2012 „Bez kompromisów” dla klubowiczów cały czas jest bonus 50 % (od 10 PLN w górę). W praktyce zatem minuta kosztuje niecałe 0,13 PLN a SMS 0,04 – dla mało korzystających wychodzi najtaniej 🙂

  • Kamil

   Virgin Mobile inwestuje teraz w celebrytów z Natalią Siwiec na czele. Cóż, nie jestem w targecie

 5. mg Odpowiedz

  tak tak, w ofercie tak bylo, ale z tego co pamietam, to byl jakis komunikat, ze konczy sie promocja z bonusem 50% (ale moze zle przeczytalem – az sprawdze, jak bedize okazja doladowac tel. 😛 )

 6. Marek K Odpowiedz

  I jak zwykla Orange słabiutko w rankingu pomimo że w taryfie Yes mam roczną wazność konta (wysyłam darmowego sms-a) rozmowy po 19 gr na stacjonarki do końca roku, no i najbardziej pojemne MMS-y 600 kb. Warto dodać że wieksza część operatorów (także Klucz i Virgine Mobile) rozliczają MMS-y co 100 kb.

  • Kamil

   Nowi klienci muszą niestety płacić, a to (typowe dla Orange) jest niedopuszczalne

  • orange ekspert

   …i bonusowe doładowania przez najbliższy miesiąc +100%, co dla liczących za minutę połączenia daje 19gr/2 za minutę połączenia, a dla nowych klientów Orange też nie jest chciwy jeśli dobrze się przyjrzeć jego ofercie MNP. 3zl wcale nie trzeba płacić za RWK, 3m-ce ważności konta dostaje się po doladowaniu 50zl, teraz bonus +50zl (aktywacja RWK wówczas nie kosztuje nic)… Jak widać jak się jest autorem portalu, można robić comiesięczne rankingi a nie analizować wszystkich ofert w ten sam sposób!

  • Kamil

   W Virgin Mobile tez mozna bylo robic takie dziwne przeliczenia swego czasu, ale uwzgledniano podstawowa stawke. Dla Orange bedzie taki sam mechanizm

  • Kamil

   Zapytam tak z ciekawosci, czemu nie daliscie klientom na karte darmowego, nielimitowanego LTE? Red Bull Mobile jakos mogl…

  • Derick

   @ORANGE EKSPERT
   Wytłumacz mi, na jakiej podstawie blokujecie numer, tylko dlatego, że korzysta się tylko z jednej, czy dwóch usług?
   Miałem numer w taryfie Orange ONE, kupionej w zeszłym roku, dla wakacyjnego 6 GB.
   Po wprowadzeniu usługi 3 wybranych numerów do nielimitowanych rozmów, po 3 pln za każdy, wykupiłem jeden. Wykorzystywałem numer tylko do rozmów z tą jedna osobą. Nic poza tym.
   Jeden miesiąc było okey a w drugim, po 3 dniach dostałem bloka na numer, za rzekome wykorzystywanie numeru nie tak, jak byście chcieli. Czytaj nie udało się nakłonić do dojenia kasy na innych usługach. Nie róbcie w balona ludzi w reklamach i nie wciskajcie kitu.
   Przy takich numerach nie dziwne, że stale okupujecie doły tabeli.

   Jedyne co wam się udało, to NJU i dawniej OFNK, które za chwile odpadnie całkowicie z gry a nowe wasze taryfy są gorsze niż stare.

  • Kamil

   Widzę, że kolega ma hardcorowe przygody w tym Orange. Ja na szczęście jeszcze nigdy nie miałem sytuacji blokowania numeru z tytułu nadwykonania

  • Derick

   W tym roku kupiłem następny starter z taryfą Orange ONE i w tym telefonie w którym mi zablokowali poprzedni numer, ten nowy, po jakimś losowym czasie wywala się wszystko, z komunikatem nieważna karta sim. 😀

   Jak włożę kartę z OFNK to działa normalnie. W innym telefonie nowe ONE działa też bez problemów. Czyli jak bym nie miał innego telefonu to klops. Ukradli następną kasę i są zadowoleni. 😀

  • Kamil

   Polecam Red Bull Mobile na kartę! Podobno promocja z darmowym internetem LTE została wydłużona do odwołania, ale za to mamy limit 100 GB, po przekroczeniu którego jest nakładany lejek 2 Mb/s (czyli inaczej żaden problem), ale to już jest żadna nowość

  • Derick

   Tylko że mnie na telefonie nie jest potrzebny net o dużej przepustowości.
   Na tel. wysyłam i odbieram maile, dużo czytam i trochę pisze na forach. Do tego wystarczy mały pakiecik średnio 100/150 MB na miesiąc. Wszystko inne robię na necie stacjonarnym.
   Dlatego moje zużycie jest niewielkie i op który taryfikuje co 100 kb nie ma u mnie szans jeżeli surfuje na S40. Chyba że leci się na Symbianie czy A200 z multitaskingiem, to tam nie jest to takie ważne, bo przy dzwonieniu, czy odbieraniu połączeń nie trzeba wyłączać przeglądarki. Net chodzi non stop – przy ustawieniu czasu online na nieograniczony i gdy dostępne.
   Umiem redukować zużycie bardzo oszczędnie. Podstawa to dobrze ustawić połączenie internetowe, tak aby nigdy nie zrywało sesji. No i oczywiście UCBowser, który do moich zastosowań bije wszystkie inne przeglądarki.

   Ostatnio bawię się Lumią 625, bo kupiłem ją w komisie nówkę za 540 pln siostrze i tak się zastanawiam czy mi jest potrzebna. Jedynie duży ekran jest fajny.

  • Kamil

   Siostra dobrze zrobila. Ja tez postawilem na kapitalna Nokie Lumia 625 z lacznoscia LTE po glebokim reearchu 😉

  • Derick

   Czy L625 taka kapitalna, to można mieć poważne wątpliwości.
   Poczytaj jakie ludzie mają litanie zastrzeżenia do oprogramowania.
   https://wpworld.pl/30667/lumia-625-test/
   Ciekawe ile z tego poprawili w aktualizacji 8.1 Cyan? Zainstalowała się po wifi bez problemu.
   Zasięg wifi jest marny, tak jak zawsze w Nokiach. Mój tv ma pełne 5 kresek a Lumia w tej samej odległości 1-2 kreski.
   Masz 625, to skopiuj listę zarzutów i przy czasie sprawdzaj i komunikuj. 🙂
   Nadzieja że wszystkie Lumie, które wyszły z WP8, 8.1, dostaną WP10.

  • Derick

   Czytałem, ale większość wyłapanych przez Ciebie niedoróbek, nie pokrywa się z tymi, które wytykają w komentarzach z mojego podlinkowanego adresu.
   Widzę, że bez konta Microsoftu na tym systemie niewiele idzie zrobić.
   Pełna inwigilacja. To mnie odrzuca i zapewne szukałbym jakiegoś roota, aby odciąć ode mnie „wielkiego brata”.

  • Derick

   Zresztą na stacjonarnych komputerach, też od długiego czasu nie używam niezmodyfikowanych systemów. Począwszy od XP stosuje tylko modowane, specjalizowane systemy, które są oczyszczone ze śmiecia, podrasowane i mniej zasobożerne.
   Zainteresowanych zapraszam na to forum. http://sltos.com.pl/
   Przykładowo ktoś zainstaluje zmodowanego XP na starym kompie odczuje wzrost komfortu używania w zastosowaniach domowych. Wystarczy ściągnąć obraz, wrzucić na pena lub wypalić na płytę, wpisać swój klucz i gotowe.

  • Kamil

   Z Orange to naprawdę dziwna historia. W abonamencie jest niezły, natomiast w ofercie na kartę wręcz tragiczny…

 7. Marek K Odpowiedz

  Ps. mała pomyłka, rozmowy po 19 gr mam do konca roku na komórki a nie na stacjonarki gdzie stawka jest nadal 29gr min.

  • każdy ma swój my_mobile

   …i doładowania z bonusem przez najbliższy miesiąc – można wziąć i zachomikować na koncie 150zł (a jak się wie jak to i więcej) – co dla liczących stawki za minutę, na pewno daje do końca roku 19gr/2 = 9,5gr/min (bo bonusy są 100%) – ale na pewno nie obchodzi to autora tego portalu!

 8. Karolco Odpowiedz

  W Virgin za 29 zl jest 5h gadania,free sms i 2gb danych,czyli miesiąc hulania,napiszcie kto prosciej i taniej ma oferte no limit(jak dla mnie)?Dla kogo jest ten ranking?Dla dziecka co korzysta z telefonu raz na tydzień?Ta zabawa przestaje być poważna,usuwam zakładke tej strony.
  p.s.dajcie info kto poza LEBARĄ spośród MVNO żąda 19gr za Mb danych w roamingu(prawie 5 razy mniej niz pozostali (19gr/1,02zł) w Uni Europejskiej?To samo rozmowy wychodzące do kraju(19gr/97gr)Pozycja w rankingu tych telekomów mowi sama za siebie.Kosztem pojedynczej minuty i jednego smsa ludzie frapowali sie 5-10 lat temu,dziś interesują sie usługami w „hurcie”

  • Kamil

   Szkoda tylko, ze przy okazji Virgin Mobile podwyzszyl ceny stanadardowych stawek za minute rozmowy czy SMS

 9. Kamil Odpowiedz

  Virgin Mobile w przyszlym miesiacu zapewne ostro pojdzie w gore. 2 GB i no-limit po doladowaniu zaledwie 5 PLN, to juz cos 😉

  • Derick

   Zaopatrzyłem się w starter Virgin jakieś pół roku temu i leży nieuruchomiony.
   Jeżeli tak będzie jak piszesz, to z miejsca odpalam. Od kiedy?
   Na jakiej sieci leci VM, bo już zapomniałem?
   Będę korzystał z no limit w sieci i netu.

  • Kamil

   Z tego co pamiętam, podobnie jak Red Bull Mobile, Virgin Mobile także korzysta z nadajników sieci komórkowej Play

  • xiumanag

   A co tu jest do pamiętania? Oferuje play+tmobile, a jak jest numer przeniesiony to jeszcze jako anomalia dochodzi plus. 
   Czasem komuś uda się wyżebrać orange po kontakcie z cmokiem.

  • Kamil

   Jestes w Virgin Mobile, ze masz taka duza wiedze praktyczna?

  • xiumanag

   Co ty nazywasz wiedzą praktyczną. Wystarczy nawet śledzić pewne duże forum dużego portalu na  T. Zresztą tak, virgina też mam.

  • Kamil

   Kogos z wiedza, kto czegos uzywa na wlasnej skorze, a nie bazuje na opiniach innych

 10. von Odpowiedz

  Virgin tylko dla nowych klientow i podobno dla przenoszacych numer to chwilowe poepszenie oferty bo chca troche sim kart puscic w obieg

  • Kamil

   No tak, znowu jakis haczyk. Myslalem, ze dla wszystkich

 11. Też Kamil ;) Odpowiedz

  zastanawiam sie nad kategorią ‚jakosc sieci’. Plush ma 0 pkt, a plus 3, czy Plush korzysta z innych nadajnikow? :/ Podobna sytuacja z Heyah. Rozumiem niezaliczanie tu mvno, ale sub-marki to jednak cos innego. Chyba… pozdrawiam.

  • Kamil

   To jest swoistego rodzaju handycap, uznanie ciężkiej pracy dla W4 budujących sieć komórkową. Plush tego nie robi, bo jest tylko submarką Plusa

 12. Marek 39 Odpowiedz

  Widze że ostatnio w portalach medialnych praktycznie bez echa przeszła ostatnia oferta RBM Energy na kartę, która za sprawą pakietu no limit na komórki i stacjonarki 30 dni za 20 zł wyznacza nowy przełom! Szczeże mówiąc do momentu uruchomienia sam nie wierzyłem że można mieć taki no limit za tak małe pieniądze i dodatkowo jeszcze 15 % za zasilenie przez facebooka na konto promocyjne. Jesli ktoś mało smsuje to oferta zupełnie zaspokaja potrzeby jak chocby moich rodziców którym wczoraj uruchomiłem ten pakiet, wczesniej zmieniając taryfę. Dodam jeszcze że oprócz tego pakietu wprowadzono inne ciekawe pakiety, łącznie z atrakcyjnymi pakietami na internet. Dobrze że RBM poszedł w inną stronę niż konkurencja dając także no limit na stacjonarki zamiast no limit na sms-y których i tak wiele osób nie wysyła. Było by fajnie gdyby w najnowszym rankingu ta strategia operatora była uwzgledniona bo chyba.

 13. Kamil Odpowiedz

  Dla tych co nie mogą doczekać się nowego wydania My mobile RANKING przypominam, że od pewnego czasu premiera ma miejsce nie pierwszego, a ostatniego piątka danego miesiąca. Ma to na celu wyłapanie promocji telkomów w ciągu 25-28 dni

 14. Adam Kumor Odpowiedz

  NJU Mobile odpowiedziało na ruch RBM oferując w ofercie  „miesio” limit na komórki za 19 zł i stacjonarne za 10 zł /tak jak w ofercie abonamentowej/ Robi się ciekawie i napewno w listopadowym rankingu będzie ciekawie 🙂

  • Kamil

   Zawsze jest ciekawie, nie tylko w listopadowym zestawieniu 😉

 15. Mirek Odpowiedz

  Zgłaszam uwagi do Lycamobile a mianowicie – ważność konta. Od 5 sierpnia 2014 konto jest ważne 90 dni i aby je przedłużyć trzeba się doładować. Mówi o tym par. 4 regulaminu. Nie dotyczy doładowań sprzed 5 sierpnia 2014 :-).

  • Kamil

   Możesz podesłać linka do regulaminu PDF jako dowód w sprawie?

  • Kamil

   Pytanie za 100 punktów, doładowanie 5 PLN w Lycamobile przedłuża konto o rok czy dwa lata jak WRodzinie?

  • Kamil

   Dzieki za informacje. Wezme ja pod uwage w piatek podczas ciezkiej pracy w My mobile studio

 16. Mirek Odpowiedz

  Aha, no i pamiętaj o zmianach w Lebara mobile, od 20 listopada znika tani roaming z 0,19 zł na 0,97 zł , drożeją pakiety internet o 5 zł, a minuta połączenia w kraju 0,29 zł na komórki 🙂

Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt