Mamy nowy rekord taniości, tylko 0,17 PLN za minutę rozmowy w White Mobile

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (1 liczba głosów, wasza ocena: 6,00 na 6)
Loading...

mamy-nowy-rekord-taniosci-tylko-017-pln-za-minute-rozmowy-w-white-mobile

Tego się chyba nikt nie spodziewał po operatorze wirtualnym White Mobile. Właśnie obniżył on koszt minuty rozmowy do wszystkich do poziomu zaledwie 0,17 PLN. To zdecydowanie najniższa stawka standardowa w Polsce bez zbędnego kombinowania i liczenia hurtowych paczek z połączeniami jak to swego czasu miało miejsce w sieci komórkowej Virgin Mobile.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Tymczasem telkom Richarda Bransona w ostatnim czasie podwyższył stawki, w efekcie czego z 0,19 PLN zrobiło się 0,29 PLN za 60 sekund połączenia głosowego. Wracając jednak do tematu White Mobile oznacza to, że operator będzie zajmował pierwsze miejsce w początkowej podkategorii My mobile RANKING. Zarówno NJU Mobile, Klucz Mobile jak i MBank Mobile będą musiały się zadowolić teraz tylko drugimi lokatami.

Cena 0,19 PLN nie jest już numerem jeden w Polsce. To poziom 0,17 PLN (z naliczaniem sekundowym) będzie teraz wyznaczał standardy. Operator White Mobile zastrzega sobie, że nie można korzystać z jego taryfy 17 groszy w celach komercyjnych do spamowania czy też przeprowadzania akcji telemarketingowych. W przypadku normalnego korzystania z numeru rzecz jasna nie mamy zupełnie czego się obawiać z jego strony. Więcej szczegółów znajdziemy na www.whitemobile.pl/telefon-na-karte/taryfa-17-groszy.

(fot. White Mobile/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 9175 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

5 komentarzy do “Mamy nowy rekord taniości, tylko 0,17 PLN za minutę rozmowy w White Mobile”

 1. Kamil34 Odpowiedz

  Trzeba przyznać że robi się ciekawie, najpierw nową ofertę przedstawia, Virgine mobile, potem plus, potem orange obniża połączenie do 19 gr dla 35 tys abonentów do końca roku, potem znowu Virgine Mobile a teraz White Mobile. Muszę przyznać że ten miesiąc pozytywnie zaskakuje i to wcale nie oznacza końca. Przypuszczam że tym razem ranking za wrzesień może znacznie się pozmieniać, choć dla mnie na razie niedoścignionym wzorcem jest NJU z rachunkiem gdzie mam stacjonarki za 10 zł

  • Kamil

   To fakt, ten tydzień był kapitalny w telekomunikacji. PS, jeszcze zapomniałeś o Plush na kartę

 2. Kamil34 Odpowiedz

  Plush to Plus a więc już się nie rozpisywałem.
  Warto też wspomnieć że Plus zaoferował ostatnio ciekawą ofertę dla firm za 29 zł (ok 36 zł z vat) gdzie mamy prawdziwy no limit ze stacjonarkami i sms-y z mms-ami czego nie ma w ofercie na kartę. Szkoda bo chętnie bym z takiej opcji skorzystał a tak to ta taryfa nie jest dla mnie dostępna 🙁

 3. bolo Odpowiedz

  Fajnie ale co to znaczy „normalne korzystanie”? To znaczy 5 minut dziennie czy 80 minut na dobę? To jest istotne, żeby tam przejść, bo jak mam rozmawiać i mi przerwie rozmowę to po ci mi taka sieć.

 4. Tomek Odpowiedz

  White Mobile ma swojej Ofercie no limit do komórkowych za 18 zł sam korzystam, oby tak dalej wszyscy obniżali ceny, dla nas same plusy:)

Skomentuj

  My mobile © 2008-2018. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt