Samodzielne wycięcie karty Micro SIM jest banalnie prostą sprawą

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

samodzielne-wyciecie-karty-micro-sim-jest-banalnie-prosta-sprawa

W momencie zakupu telefonu będziemy często zmuszeni do jednoczesnej wymiany karty SIM na nowszy model (Micro SIM lub też Nano SIM). Niestety może się zdarzyć sytuacja, że w danym salonie sieci komórkowej nie będzie istniała możliwość zamiany od ręki kawałka plastiku z maleńkim chipem. Takie rzeczy zdarzają się w Red Bull Mobile, choć w Play proces odbywa się na miejscu.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

W naszym przypadku wymiana karty SIM na Micro SIM u ekstremalnego operatora trwała około tydzień. Na szczęście nie jesteśmy w takiej sytuacji skazani na łaskę pana, czytaj telkoma. Okazuje się bowiem, że samodzielne wycięcie karty SIM do standardu Micro SIM jest bajecznie prostą sprawą. Wystarczy przyłożyć jakąś inną kartę Micro SIM do tej większej SIM i potraktować ją jako formę (chociażby Virgin Mobile lub też Play jak na zdjęciu powyżej), podkładkę.

Następnie bierzemy do rąk najzwyklejsze nożyczki i wycinamy sobie sami mniejszą kartę Micro SIM. W praktyce jest to prostsze niż początkowo się wydaje. Trzeba tylko pamiętać o jednej rzeczy. Później taka karta Micro SIM nie daje się łatwo wyciągnąć ze slotu w telefonie. W takiej sytuacji trzeba jeszcze bardziej wyciąć nieco jej krój wokół obwódki (trochę mniej niż w oryginale). Po tej prostej operacji jakiekolwiek problemy z wyciągnięciem karty Micro SIM ze smartfonu znikają.

(fot. My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 11852 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt