Beats Music to kolejny gracz na rynku streamingu muzyki

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (1 liczba głosów, wasza ocena: 6,00 na 6)
Loading...

beats-music-to-kolejny-gracz-na-rynku-streamingu-muzyki

Marka premium słuchawek muzycznych Beats Audio okazała się być w Europie totalną klapą. To dlatego doszło do jej ostatecznego zakończenia współpracy z HTC. Tajwański producent telefonów komórkowych nie widział najmniejszego sensu w dalszym utrzymywaniu tego wyróżnika marketingowego w swoich produktach. W dodatku klienci nie nabywali większej ilości urządzeń z uwagi na wysokiej jakości słuchawki. Ten element z pewnością miał kluczowy wpływ na taki, a nie inny obrót sprawy.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Teraz amerykańska firma sterowana przez chociażby Dr. Dre stawia na zupełnie nowy projekt. Chodzi o Beats Music. Oczywiście dalej jest on związany z muzyką, a dokładniej mówiąc jej streamingiem. On w ostatnim czasie jest wręcz wykorzystywany przez wszystkich, a dostawców mamy ogrom. Wystarczy nadmienić takie podmioty jak Spotify, Deezer czy WiMP. Jest jeszcze Rdio, ale poza USA nie zdobył on jakiegoś większego zainteresowania, chociażby w Polsce.

Wracając do Beats Music, rozwiązanie nie jest jeszcze dostępne w kraju nad Wisłą. Możemy się o tym przekonać sami odwiedzając oficjalny serwis www.beatsmusic.com. Zobaczymy wtedy komunikat o niedostępności z uwagi na obszar terytorialny. Jeśli w przyszłości Beats Music zaoferuje przystępne ceny oraz aplikacje na czołowe platformy z włączeniem Windows Phone czy BlackBerry OS to może on odnieść sukces. Niedawno w tej materii namieszał zwłaszcza Spotify z darmową wersją aplikacji na telefony. Wcześniej za tą przyjemność zawsze trzeba było płacić.

(fot. Beats Music/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 11656 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “Beats Music to kolejny gracz na rynku streamingu muzyki”

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt