Plus też skupuje telefony i organizuje konferencję o zagrożeniach polskiego rynku telekomunikacyjnego

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

plus-tez-skupuje-telefony-i-organizuje-konferencje-o-zagrozeniach-polskiego-rynku-telekomunikacyjnegoSieć komórkowa Plus również dołączyła do programu skupu telefonów po wcześniejszych przykładach Orange czy nieco późniejszym z Play. Co niezwykle ważne, z oferty mogą skorzystać nie tylko klienci zielonego operatora. Mogą to być osoby posiadające numer z dowolnego telkoma. Jedynym warunkiem aby skorzystać z tej propozycji jest oddanie sprawnego telefonu z baterią.

Akcesoria takie jak ładowarka czy pudełko nie są już wymagane. Szkoda, że podobnie jak to było w dwóch poprzednich przypadkach ceny są mało atrakcyjne na tle wszelkiego rodzaju portali aukcyjnych. Można powiedzieć więcej, są one wręcz żenująco niskie. Skup telefonów odbywa się w salonie jak i za pośrednictwem witryny www.sprzedajtelefon.plus.pl.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Jeżeli klient wybierze opcję z bonem towarowym do wykorzystania w sieci Plus to może otrzymać około 25% więcej środków niż ma to miejsce w przypadku wariantu gotówkowego czy przelewu. Jest to normalne, ponieważ telkom promuje w ten sposób zakupy w swoim portfolio produktowym. Więcej szczegółów o rozwiązaniu znajdziemy w komunikacie prasowym biura Polkomtela na www.biuroprasowe.plus.pl/note.php?id=1025. Niestety jego treść słowo w słowo skopiowały największe polskie serwisy telekomunikacyjne jeszcze bardziej obniżając i tak swoją niską jakość. Jako ciekawostkę trzeba dodać, że dzisiaj (25 września 2013 roku) Plus organizuje specjalną konferencję w swojej siedzibie, na której będą omawiane zagrożenia polskiego rynku telekomunikacyjnego. Najwidoczniej zielony operator czuje oddech międzynarodowych koncernów T-Mobile i Orange w ramach projektu NetWorkS, w efekcie próbuje nakreślić na nich zły wizerunek.

(fot. Plus/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 9140 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

Skomentuj

  My mobile © 2008-2018. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt