Nowa strategia wizerunkowa T-Mobile

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

nowa-strategia-wizerunkowa-t-mobileSieć komórkowa T-Mobile na łamach swojego biura prasowego z dumą przedstawia najnowszą akcję marketingową o nazwie O tym się mówi. Kampania reklamowa promuje ofertę, w której klienci mogą otrzymać nie jedno, a aż dwa urządzenia jednocześnie do abonamentu. Chodzi oczywiście o smartfony lub tablety.

Przy tej okazji warto jeszcze zwrócić uwagę na pewien szczegół. Operator komórkowy zmienił nieco swoja strategię wizerunkową. W efekcie nie jest już telkomem reklamującym się za pomocą poważnych spotów. Teraz, podobnie jak Play stawia na humor i dobrą zabawę widza.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Można to dostrzec chociażby po dziwnych, wręcz nienaturalnych zachowaniach pasażerów windy oraz prowadzonych przez nich w międzyczasie rozmów. Z pewnością ten ruch powiększy liczbę i tak już najliczniejszych klientów będących w T-Mobile. Swoją drogą to ta sieć komórkowa jest bardzo ciekawym tworem. Przez wielu jest ona znienawidzona za wprowadzenie opłat za sprawdzenie stanu konta krótkim kodem USSD (zawsze za 0,04 PLN) oraz 3 PLN miesięcznie za jego roczną ważność to mimo tego telkom notuje ciągłe wzrosty użytkowników. Potwierdzają to aktualne dane finansowe spółki za 2Q/2013. Przekłada się to później na fakt bycia przez T-Mobile największym operatorem komórkowym w Polsce.

(fot. T-Mobile/My mobile studio)

REKLAMA T-MOBILE O TYM SIĘ MÓWI (SMARTFON I TABLET)

REKLAMA T-MOBILE O TYM SIĘ MÓWI (DWA TABLETY)

Przygotowane przez

jest autorem 11705 informacji na tej witrynie.3 komentarze do “Nowa strategia wizerunkowa T-Mobile”

 1. Miłosz Odpowiedz

  W abonamencie ilość klientów ciągnie rośnie, tam nie ma ani opłat za RWK, ani za sprawdzenie stanu konta, zastanawia mnie tylko czy TM podlicza sobie karty MTV Mobile jako prepaid, niby użyczają im sieci, ale czy nie są jako MVNO? Oferty na przedłużenie w TM są bardzo dobre, ostatnio przedłużałem r60, dostałem tyle minut ile jest w R80, + zniżkę na telefon.

  • Maqs

   Miłosz
   t do puli swoich abonentów wlicza zarówno t jak i heyah oraz tubiedronkę i mtvmobile

 2. leo Odpowiedz

  Nie jedno lecz dwa urządzenia! Ohohoo… a dla czego nie więcej? Przecież można byłoby ogołocić znacznie bardziej, nieświadomych, naiwnych abonentów.

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt