Deweloperzy i programiści wreszcie poważnie traktują Windows Phone

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

deweloperzy-i-programisci-wreszcie-traktuja-powaznie-windows-phoneZ dużą przyjemnością patrzy się na to jak w ostatnim czasie deweloperzy oraz programiści traktują poważnie platformę Windows Phone. Jeszcze do niedawna te stosunkowo nowe środowisko komórkowe było przez nich całkowicie pomijane. Dzisiaj mobilne kafelki oferują dostęp do praktycznie każdej liczącej się na świecie aplikacji czy gry.

Bez problemu w sklepie Windows Phone Store znajdziemy takiej pozycje jak chociażby Jak Dojade czy obowiązkowy tytuł dla sportowców o nazwie Endomondo. To samo można powiedzieć o tytułach zdecydowanie bardziej rozrywkowych typu saga Angry Birds czy ostatnie Temple Run Brave. Innymi słowy jest dobrze.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

W dodatku można odnieść wyraźne wrażenie, że w jego zasobach jest zdecydowanie mniej nikomu nieprzydatnych śmieci. W Androidzie i sklepie Google Play jest ich cała plaga. Tak naprawdę brakuje chyba tylko czołowych produktów firmy Google, która na wskutek ostrej konkurencji nie ma zamiaru wpuszczać do Windows Phone takich świetnych aplikacji jak Google Maps czy Gmail. Na szczęście powoli na horyzoncie pojawia się przełamanie tej negatywnej sytuacji. Wystarczy tylko przypomnieć zapowiedź stworzenia oficjalnego programu YouTube na Windows Phone. Nawet operatorzy sieci komórkowych jakby chętniej promują mobilne kafelki, co widać po najnowszych spotach telkoma Play z modelem Nokia Lumia 520 posiadającym kolorowe obudowy.

(fot. Nokia/My mobile studio)

MATERIAŁ PROMOCYJNY NOKIA LUMIA 920 Z WINDOWS PHONE 8

REKLAMA PLAY SMARTFONU NOKIA LUMIA 520 Z WINDOWS PHONE 8

Przygotowane przez

jest autorem 12227 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt