Premiera taryfy Więcej przez Rok w Plusie na kartę

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

premiera-taryfy-wiecej-przez-rok-w-plusie-na-karteGdy Plus w kwietniu bieżącego roku wprowadzał swoje nowe promocje w ofercie na kartę zapowiadał, że już niedługo zostaną przedstawione szczegóły odnośnie taryfy Więcej przez Rok. Po niespełna dwóch miesiącach stało się to faktem. Zielony operator oficjalnie zaprezentował rozwiązanie o dokładnej nazwie Więcej przez Rok w Plusie na kartę.

Oprócz nowych starterów dostępnych na rynku klient będzie mógł łatwo aktywować nowy profil. Odbywa się to za pomocą krótkiego kodu *136*11*04#. Później każde doładowanie od kwoty 5 PLN wzwyż będzie skutkowało roczną ważnością konta. Natomiast użytkownicy innych taryf mogą przejść do opcji Więcej przez rok za pomocą komendy *147*18#. W tym przypadku jednorazowy koszt zmiany wynosi 3 PLN.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

To jeszcze nie wszystko. W przeciwieństwie do dawnej możliwości korzystania z roku ważności konta, użytkownik teraz będzie miał dostępne niskie stawki za połączenia do wszystkich sieci bez zbędnej asymetrii. Podstawowy cennik w taryfie Więcej przez Rok w Plusie na kartę kształtuje się następująco. Minuta rozmowy do wszystkich to 0,29 PLN, SMS 0,19 PLN, MMS 0,29 PLN oraz 0,29 PLN za każde 100 kB w ramach transferu danych. Więcej dokładniejszych szczegółów na temat oferty jak zawsze należy szukać na oficjalnych podstronach telkoma www.nakarte.plus.pl/prepaid_new/wiecej_przez_rok.html. Z pewnością propozycja przyda idealnie się osobom, które mało korzystają z usług telekomunikacyjnych w swoim telefonie. Nie potrzebują oni niezliczonej ilości minut rozmów czy surfowania po internecie. Słuchawki w taki sposób mogą używać chociażby seniorzy, którzy znajdują się na opakowaniach starterów.

(fot. Plus/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 10817 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

3 komentarze do “Premiera taryfy Więcej przez Rok w Plusie na kartę”

 1. Maciek Odpowiedz

  Ciekawe są tu pakiety danych z lejkiem 32 kbps – każdy na 31 dni :
  7zł /100MB
  9zł /150MB
  15zł /500MB

 2. Derick Odpowiedz

  Właśnie piszę z karty Plusa, bo tylko ten operator ma na terenie gdzie obecnie jestem 3 G. Po zastanowieniu wykupiłem jednak stary pakiet 1 GB bez lejka bo większy i tańszy. Komfort w porównaniu do 2 G znacznie większy.

Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt