Plus Internet z nielimitowanym przeglądaniem stron i streamingiem YouTube oraz Ipla

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

plus-internet-z-nielimitowanym-przegladaniem-stron-i-streamingiem-youtube-oraz-iplaNaprawdę coraz ciekawej robi się na polskim rynku telekomunikacyjnym. Operatorzy co chwilę kserują swoje oferty nawzajem. Czasami jednak dokładają do tego jeszcze pewne ulepszenia w stosunku do pierwowzoru. Tak właśnie jest w przypadku, który za chwilę zostanie przedstawiony. Sieć komórkowa Plus bowiem skopiowała pomysł od Play z nielimitowanym przeglądaniem stron w produkcie Formuła WWW.

Oprócz tego w wyższych abonamentach klienci zyskać mogą dostęp do streamingu serwisu YouTube oraz Ipla. Nieograniczony dostęp jest jednak możliwy w najwyższej opcji Internet 25 GB, gdzie opłata miesięczna wynosi 119,90 PLN. Z kolei nielimitowane przeglądanie stron zaczyna się od abonamentu Internet 15 GB za 59,90 PLN. Oczywiście w tym kontrakcie możemy zapomnieć o oglądaniu YouTube czy Ipla bez pomniejszania pakietu.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Są co prawda warianty Internet 20 GB (abonament za 79,90 PLN) oraz Internet 25 GB (99,90 PLN), gdzie otrzymamy pewną ilość godzin streamingu na te portale wideo. W pierwszym przypadku możemy liczyć na 10 godzin, z kolei w drugim 20 godzin bezpłatnego oglądania treści. Trzeba jeszcze zaznaczyć, że no limit nocny (ograniczony wartością 50 PLN) jest darmowy od kontraktu Internet 10 GB za 49,90 PLN miesięcznie wzwyż. Użytkownicy tańszej taryfy Internet 3 GB za 29,90 PLN miesięcznie zapłacą za te rozwiązanie 10 PLN. Niestety najtańsza opcja Internet 1 GB za 14,90 PLN nie posiada nawet tej możliwości. W sumie to pewnie mało kto nabędzie tak mało atrakcyjny abonament, skoro pakiety internetowe w ofercie na kartę są tańsze.

W Play dla przykładu za 1 GB zapłacimy 10 PLN bez wiązania się umową, tym bardziej że wszystkie przedstawione wyżej oferty mają ważność 24 miesięcy, czyli 2 lat. Więcej szczegółów na temat nowej oferty Plusa znajdziemy na łamach jego biura prasowego oraz podstrony głównego serwisu. Na koniec jeszcze taka mała ciekawostka. Play Formuła WWW do nielimitowanego przeglądania internetu wymaga abonamentu za minimum 49,90 PLN. W Plusie ta przyjemność jest już o 10 PLN droższa, ponieważ dotyczy kontraktu 59,90 PLN o nazwie Internet 15 GB (oraz każdego wyższego). Tak więc u zielonego operatora za prestiż w jakości HSPA+ czy LTE przyjdzie nam zapłacić nieco więcej.

(fot. Plus/My mobile studio)

REKLAMA PLUS INTERNET Z NIELIMITOWANYM DOSTĘPEM DO YOUTUBE ORAZ IPLA

Przygotowane przez

jest autorem 10579 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt