Kursy językowe Kantoo trafiają do Plusa

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

kursy-jezykowe-kantoo-trafiaja-do-plusaNo i mamy teraz komplet sieci oferujących naukę języka za pośrednictwem telefonu komórkowego. Po pionierskiej prezentacji rozwiązania SuperMemo w T-Mobile oraz późniejszego Kursy 123 w Play oraz Orange przyszła pora na ostatniego gracza strukturalnego. Jest nim oczywiście Plus.

Produkt zielonego operatora nosi nazwę Kantoo English. To właśnie dzięki niemu klient w wygodny sposób za pośrednictwem specjalnie przygotowanej witryny mobilnej w swoim telefonie komórkowym będzie zdobywał wiedzę dotyczącą obcego języka, choć angielski powinien znać dziś każdy.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Podobnie jak to było w konkurencyjnych rozwiązaniach, tutaj również mamy darmowy pierwszy tydzieńPóźniej cykle tygodniowe będą oznaczały koszt 2,46 PLN. Aktywacja usługi polega na wysłaniu SMSa o treści START (rezygnacja odbywa się za pomocą komendy STOP) na numer 60201. Kurs jest przeznaczony dla osób o różnych poziomach znajomości angielskiego, począwszy od podstawowego i skończywszy na zaawansowanym. Nauka odbywa się w atrakcyjny, interaktywny oraz przyjemny sposób. Więcej szczegółów o produkcie Kantoo English możemy znaleźć na oficjalnej podstronie www.kantoo.com/KantooEnglish/po-plusKantooEnglishFaq.html. Jest tam zdecydowanie więcej informacji niż w komunikacie prasowym sieci komórkowej Plus.

(fot. Kantoo/Plus/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 11656 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt