Sony wróci do marek Cybershot oraz Walkman

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (1 liczba głosów, wasza ocena: 6,00 na 6)
Loading...

sony-wroci-do-marek-cybershot-oraz-walkmanJedni producenci stosują udaną strategię marketingową, jeszcze inni gorszą. Do tej drugiej grupy śmiało można zaliczyć HTC, które planuje odejście od świetnego sloganu marketingowego Quietly Brilliant na rzecz stosowania ostrzejszych akcji ośmieszających flagowy model Samsunga, Galaxy S 4. W dodatku mamy mieć wzrost wydatków promocyjnych o 250%, choć złośliwcy mówią o skoku z 0%.

Oznaczają one tak naprawdę brak jakichkolwiek działań marketingowych ze strony tajwańskiego dostawcy. Odnośnie udanej strategii działania użytej na początku tekstu mieliśmy na myśli firmę Sony. Japoński gigant elektroniki użytkowej w smartfonach według wciąż jeszcze nieoficjalnych informacji planuje powrót w 3Q/2013 do takich marek jak Cybershot czy Walkman.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Nie trzeba nikomu tłumaczyć, jak popularne były to nazwy w latach panowania Sony Ericssona jeszcze w czasach ekspansji feature phonów, a nie jak to jest obecnie smartfonów. Dosłownie każdy chciał mieść telefon z napisem Cybershot z uwagi na kapitalną jakość wykonywanych zdjęć. To samo można powiedzieć o Walkmanie i najwyższego standardu odwzorowania muzyki. Swoją drogą to historia w przypadku Sony (wtedy jeszcze znanego jako Sony Ericsson w mobilnym świecie) zatacza koło. W lutym 2010 roku bowiem byliśmy świadkami końca plasowania jego produktów względem fotografów czy melomanów, a teraz znowu mamy powrót do korzeni. Polegało to na tym, że dobre aparaty oraz innowacyjne funkcje muzyczne jak chociażby SensMe były dostępne w jednym telefonie komórkowym, a nie jak dawniej rozbite na dwóch sztukach.

(fot. Sony Ericsson/My mobile studio)

MATERIAŁ PROMOCYJNY TELEFONU SONY ERICSSON C902

Przygotowane przez

jest autorem 11705 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “Sony wróci do marek Cybershot oraz Walkman”

  1. Kamil Odpowiedz

    Nie wiem czy zauważyliście, ale wiele współczesnych smartfonów robi zdecydowanie gorsze zdjęcia pod względem jakościowym niż dawne feature phony Cybershot typu nieśmiertelny król fotografii Sony Ericsson K800 czy K850

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt