Plus obniża stawkę MTR do Play

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (1 liczba głosów, wasza ocena: 6,00 na 6)
Loading...

plus-obniza-stawke-mtr-do-playWreszcie coś zaczęło się dziać pozytywnego w temacie stawek MTR. Pierwszym operatorem, który je obniży do telkoma Play będzie najprawdopodobniej Plus. Zielony operator dumnie na swoich stronach biura prasowego komunikuje światu, że wprowadza niższe ceny za rozmowy do P4. Choć w jego cennikach nadal figuruje kosmiczna stawka 0,73 PLN za połączenia do Play to w innych miejscach jest światełko w tunelu.

Wystarczy tylko przypomnieć podstronę biura prasowego odnośnie ulepszeń wprowadzonych do Mixa. W wierszu stawka za minutę połączenia po wykorzystaniu z minut pakietu (do dużych sieci w opcjach 50 PLN i więcej) to 29 groszy. Brak wszelkich gwiazdek w pozycji 0,29 PLN może oznaczać, że to samo tyczy się również Play. Pozostaje zatem tylko mieć nadzieję aż Plus zaktualizuje wreszcie wszystkie zakamarki swojej obszernej witryny internetowej.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Wliczamy to także regulaminy w formacie PDF. Zapewne od następnego miesiąca, czyli lutego 2013 roku będziemy mieli działającą stawkę 0,24 PLN za minutę rozmowy z użytkownikami konkurencyjnego Play. Swoją drogą to ciekawe, kiedy wreszcie niższe ceny będą obowiązywać w Orange czy T-Mobile. Te dwie sieci jakoś nie specjalnie się śpieszą we wprowadzaniu nowych stawek MTR. Wynika to oczywiście z faktu, że są one dla nich mniej korzystne z biznesowego punktu wiedzenia. Dodatkowo T-Mobile skupia się teraz na tworzeniu produktu streamingu muzyki we współpracy ze Spotify po ostatniej premierze WiMP w Play czy jeszcze wcześniejszego Deezera w Orange (Plus ma swój produkt Muzo, czyli odpowiednik Muzodajni w chmurze).

(fot. Plus/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 10985 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “Plus obniża stawkę MTR do Play”

Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt