Play będzie miał zasięg również T-Mobile, a tym samym wszystkich sieci komórkowych

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (2 liczba głosów, wasza ocena: 3,50 na 6)
Loading...

Szykuje się nam wielka rewolucja u fioletowego operatora. Według wciąż jeszcze nieoficjalnych informacji Play finalizuje właśnie rozmowy z T-Mobile w kwestii roamingu wewnętrznego. W efekcie będzie mógł korzystać z jego infrastruktury. To z kolei przełoży się dalej na prawdziwy ewenement na polskim rynku telekomunikacyjnym.

Jedna sieć komórkowa, czyli Play będzie oferowała tak naprawdę zasięg wszystkich dużych graczy (Plus, Orange, T-Mobile) działających w kraju nad Wisłą. Przypomnijmy, że w listopadzie ubiegłego roku P4 połączyło swoje siły z Orange w kwestii poprawy zasięgu.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Tym samym zasięg Play = Play + Plus + Orange + T-Mobile. Te równanie matematyczne jasno pokazuje, że nic do szczęścia więcej już nie będzie potrzebne jego klientom. Teoretycznie zatem to właśnie oni powinni mieć najbardziej sprawdzony zasięg. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że od samego początku korzystał on z pomocy Plusa. Pozostaje jedynie kwestia poprawnego oraz szybkiego przełączania się pomiędzy nadajnikami konkurencyjnych telkomów (tzw. handover). Jednocześnie Kuba Wojewódzki powinien przygotować się na nową edycję reklam edukujących klientów w kwestii już nie tylko trzech sieci działających w Play, lecz aż czterech.

(fot. T-Mobile/Play/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 11419 informacji na tej witrynie.15 komentarzy do “Play będzie miał zasięg również T-Mobile, a tym samym wszystkich sieci komórkowych”

 1. largo Odpowiedz

  Kamil do szczęścia brakowało by tylko dostępu do Aero 2,  i PlayOnline po nadajnikach grupy Solorza

 2. Kamil Odpowiedz

  Ja obawiam się niestety słabo działającego handovera w Play, czyli szybkiego przełączania się pomiędzy nadajnikami BTS innych operatorów w ramach roamingu wewnętrznego 😐

 3. largo Odpowiedz

  fakt tu masz racje ale do handovera potrzebę są „chęci” wszystkich. Marcin mi mówił ze oni są w pełni gotowi ale np Plus tu się ociąga 

 4. Grzegorz Odpowiedz

  niech sobie własne nadajniki rozstawiają. co nie chcę im się? może niech każda sieć korzysta z nadajników innych operatów. to już będzie samowolka.

 5. Leon Odpowiedz

  Wydaje mi się, że mimo wszystko z zasięgiem Playa mogą byc nadal problemy. PTC razem z Centertelem po to założyli nową spółkę by pracować nad poprawą infrastruktury i tym samym zasięgu i efekty pewnie będą wkrótce, a P4 tylko podkupuje zasięg od innych opów. To niestety może wyjść im bokiem. 

 6. Remek Odpowiedz

  Grzegorz- zobaczymy jak pójdzie  z networks projekt zapowiada się obiecująco (teraz chyba walczą z optymalizacją między innymi w Bielsko Białej)

 7. Kamil Odpowiedz

  Pozostaje być tylko dobrej myśli, że wszystko będzie działać w Play i problemów dużych nie będzie…

 8. marcz123456 Odpowiedz

  I gówno to da. I tak mi się zasięg sam przestawia z plusa na play. Mimo że mam manualne szukanie ustawione.

 9. Tomek Odpowiedz

  Play to dyskontowy badziew, o bardzo niskiej jakości rozmów głosowych, potwierdzam to co napisal ktos powyżej nawet przy ręcznym wyborze gdy tylko karta play wykryje znikomy zasięg BTSu playa momentalnie wyswietla się na wyświetlaczu: wybierz sieć. PLAY to JEDNO WIELKIE G…..O !!!!!! no chyba ze ktoś używa tego tylko do smsów to jedynie do tego to sie nadaje

 10. ffwe Odpowiedz

  Mamy w rodzinie playa, zrywanie połączeń, fatalna jakość rozmów itd to codzienność. No ale trzyma nas tylko cena … to z biedy z nimi jesteśmy.

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt