W poniedziałek zadebiutuje technologia HD Voice w Play

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Wszystko wskazuje na to, że już w poniedziałek 9 lipca 2012 roku w sieci komórkowej Play oficjalnie zadebiutuje technologia HD Voice. Od pewnego czasu panują na ten temat pewne spekulacje. Mówią one nawet, że fioletowy operator już włączył tę usługę. Klienci zaś mają znacznie lepszą jakość połączeń głosowych.

Dotyczy to zwłaszcza rozmów na linii macierzystych nadajników Play (bez pośrednictwa Plusa czy też Orange, którzy pomagają mu na zasadzie roamingu wewnętrznego). W tym miejscu warto przypomnieć, że pionierem na polskim rynku telekomunikacyjnym w dziedzinie wprowadzenia HD Voice był T-Mobile.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Zapewne drugim graczem będzie Play. Taki stan rzeczy dodatkowo potwierdza tajemniczy post na portalu Facebook udostępniony przez samego rzecznika telkoma. Nadchodzący tydzień zapowiada się zatem niezwykle ciekawie dla branży mobile. Pozostaje tylko mieć nadzieję, że podobnie jak w T-Mobile HD Voice będzie dostępne zarówno w standardzie sieciowym 2G jak i 3G. Tego jednak oficjalnie dowiemy się już wkrótce, bo zaledwie za trzy dni. Niestety bardzo trudno jest znaleźć w internecie kompletną listę telefonów komórkowych wspierających HD Voice. W efekcie na własną rękę musimy szukać w opisie produktu frazy Adaptive MultiRate – Wide Band z wykorzystaniem wyszukiwarki np: Google. Poniżej prezentujemy reklamę telewizyjną T-Mobile z krystalicznie czystym dźwiękiem dzięki HD Voice.

(fot. Play/My mobile studio)

REKLAMA HD VOICE W T-MOBILE

Przygotowane przez

jest autorem 11663 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt