Plus ma bardzo solidną sieć

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Do bardzo ciekawych informacji doszedł serwis Telepolis. Według niego sieć komórkowa Plus jest tak mocna, że w godzinach szczytu jest ona obciążona zaledwie w 52%. W praktyce oznacza to, że Polkomtel wolnego miejsca ma jeszcze prawie drugie tyle. Z pewnością tak dobrymi parametrami nie mogliby się pochwalić telkomy T-Mobile, Orange i rzecz jasna Play, który jest uzależniony w największym stopniu od pomocy innych.

Taki stan rzeczy jest możliwy dzięki ogromnym inwestycjom w sprzęt. Niedawno Plus chwalił się nawet rozbudowaniem swojej sieci 3G o kolejne 500 nadajników, co teraz niemalże idealnie się potwierdza. Niestety mieliśmy później zastój w ofertach tego telkoma. Na szczęście teraz ma być już tylko lepiej.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Polkomtel wprowadza od 10 kwietnia tego roku (we wtorek) swoje nielimitowane rozmowy i SMSy ze wszystkimi za 79 PLN. Przy okazji tego artykułu wspomnieliśmy nawet o jego najmocniejszej infrastrukturze, co właśnie znalazło potwierdzenie. Padło tan nawet stwierdzenie, że Plus mógłby dać rewolucję w ofercie na kartę w postaci lejka transferu na poziomie 64 kb/s (po wykorzystaniu podstawowej paczki danych). Nic oczywiście by nie było dane za darmo, lecz w formie bonusu 2 GB internetu ważnego przez 6x miesięcy (dokładnie tyle samo wynosiłby czas ważności konta po zasileniu) po doładowaniu np: 50 PLN. Plus w tej chwili może się nawet pochwalić zasięgiem 100% dla populacji w sieciach 2G (z czego 94% to szybsze EDGE). W przypadku 3G jest to już poziom 59% mieszkańców (i aż 21% superszybkiej łączności HSPA+).

(fot. Plus/Iconfinder/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 11789 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “Plus ma bardzo solidną sieć”

  1. Robert Odpowiedz

    Używam mbank mobile i dlatego mam internet w smartfonie, w jakości HSPA, praktycznie wszędzie, dzięki U900 z Aero2, nawet w piwnicy, 10 km od nadajnika. Zestaw: Polkomtel + Aero2 = najlepsze pokrycie kraju szybkim internetem.

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt