Premiera Angry Birds Space

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Data 22 marca 2012 roku będzie wyjątkowa dla wszystkich miłośników Wściekłych Ptaków. To właśnie tego dnia miała miejsce światowa premiera Angry Birds Space. Serwis My mobile nie byłby sobą, gdyby nie zabrał się przyzwoite testy nowego produktu ze studia Rovio Mobile. Obawialiśmy się trochę, czy aby na pewno gra będzie płynnie działać na układzie GPU Adreno 200. W rzeczywistości Angry Birds Space pływały jak poprzednie wersje.

W największym skrócie można powiedzieć, że znowu się udało. Oklepana fabuła wystrzeliwania z procy znowu cieszy, jednak nowe rzeczy w grze powodują ponowny zachwyt. Oprócz już znanego przyciągania, odmiennej grawitacji, odkryliśmy kilka innowacyjnych rzeczy np: likwidowanie wrogich świnek za pomocą asteroidów (na zasadzie rykoszetu), ptak lazer (Lazer Bird) ma teraz celownik, dzięki czemu jeszcze łatwiej atakuje się ofiarę.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Odkryty przez nas niedawno Easter Egg Angry Birds Space w wersji Seasons to zaledwie kropla w morzu nowości. Gra Angry Birds Space to zupełnie nowe doświadczenia. Nie podejmiemy się natomiast wydawania opinii czy nowe wersje Wściekłych Ptaków w kosmosie są lepsze od wcześniejszych wydań z Ziemską Grawitacją. Z pewnością znajdzie się grupa zagorzałych konserwatystów, zwolenników tradycyjnych Angry Birds.

Ci będą mieli już wkrótce powody do radości. Rovio zapowiedziało niedawno aktualizacje zwykłych Angry Birds oraz części Rio o nowe mapy. Warto wspomnieć, że w formie bonusów Angry Birds Space możemy znaleźć specjalne plansze, które imitują lądowanie na obcej planecie (za zasadzie portalu). W efekcie będziemy mogli grać zupełnie tak jak w stare dobre Angry Birds z klasycznym modelem grawitacji. 

Serwis My mobile oczywiście dalej poleca zabawę w Angry Birds Space, które do pobrania jest w sklepach Google Play oraz App Store. Użytkownicy Androida mają dostępną grę za darmo, ale za to z reklamami (te zużywają aż 80% energii całej aplikacji Angry Birds). Co ciekawe jest (nareszcie) możliwość kupienia wersji Angry Birds Space HD bez reklam za 9,36 PLN. Te wydanie działa tylko na najmocniejszych smartfonach. Jesteśmy przekonani, że jeszcze przez wiele długich lat marka Angry Birds będzie powodowała szaleństwo oraz uśmiech na twarzy milionach zadowolonych użytkowników.

(fot. Rovio)

ANGRY BIRDS SPACE WITH ICE BIRD

Przygotowane przez

jest autorem 11705 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt