Ruszyło wielkie odliczanie Google Android do targów w Barcelonie

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Już tylko 5 dni dzieli nas od najbardziej prestiżowych telekomunikacyjnych targów na świecie o nazwie Mobile World Congress. Wiele osób z pewnością zadaje sobie pytanie co na tegorocznej edycji w Barcelonie pokaże gigant Google, który rozwija najpopularniejszy mobilny system operacyjny o nazwie Android.

Na część pytań już teraz możemy znaleźć odpowiedź na zabawnej animacji przygotowanej przez giganta z Mountain View. Znajdziemy ją na stronie www.android.com/events/mwc/2012. Oczywiście wszystko jest jeszcze zakamuflowane i nie jest jasne co tak naprawdę wielkie Google pokaże nam w stolicy Katalonii.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Jedni widzą na tych animacjach telewizory, jeszcze inni tablety. Na tej okolicznościowej witrynie widnieją natomiast cztery tajemnicze pudełka, które mogą być analogią do jakiś czterech nowości Google Android. Naszym zdaniem pewna jest natomiast jedna rzecz. Producent systemu sygnowanego zielonym, sympatycznym robotem postawi na strategię tzw. czterech ekranów (w nawiązaniu do nierozpakowanych pudełek). Będzie to idea polegająca na udostępnieniu Androida na pokłady komputerów w zastępstwie nieudanego projektu Chrome OS (nawet tych z systemem Windows 8 – tak będzie w przypadku Android 5.0 Jelly Bean), tabletów, telewizorów i rzecz jasna telefonów komórkowych (smartfonów).

(fot. Google)

Przygotowane przez

jest autorem 11852 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “Ruszyło wielkie odliczanie Google Android do targów w Barcelonie”

Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt