Aktualizacja Angry Birds Seasons Year of the Dragon jest już dostępna

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (2 liczba głosów, wasza ocena: 5,50 na 6)
Loading...

Jak wcześniej mówili, tak też później zrobili. Ta rymowanka najlepiej obrazuje finlandzkiego producenta Rovio Mobile. Dosłownie kilka dni temu zapowiedział on premierę nowego dodatku do Wściekłych Ptaków o nazwie Year of the Dragon. Już wczoraj o wczesnym poranku (20 stycznia 2012 roku) w Android Market te najnowsze wydanie kultowej gry było już dostępne do pobrania.

Year of the Dragon jest tak naprawdę aktualizacją starego dobrego Angry Birds Seasons. Zyskujemy nową planszę, która nawiązuje swoimi klimatami do Dalekiego Wschodu. W tym miejscu warto wyróżnić świetną muzykę i oprawę dźwiękową. W przypadku tego tytułu jest to już jednak standard.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Po kilku minutach zabawy można śmiało powiedzieć, że znowu się udało. W stosunku do poprzednich wydań Angry Birds zyskaliśmy nawet kilka nowych rzeczy. Zaliczyć możemy do nich wieloetapowy efekt eksplozji fajerwerków oraz tzw. combos w postaci wielkiego smoka (występuje on nawet w końcowym momencie poniższego klipu filmowego), który jednym dużym ruchem może zniszczyć nawet połowę dostępnej w danym poziomie planszy. Wcześniej tego typu rzeczy nie było. Na szczególną uwagę zasługuje w tym momencie niemal wzorowa terminowość (data opublikowania posta na Facebooku) dostawcy Rovio Mobile.

Premiera Angry Birds Seasons Year of the Dragon nastąpiła niemal w 100% zgodności z wcześniejszymi zapowiedziami i tutaj znowu należą się szczególne słowa pochwały. Wielu producentów niestety zapomina o punktualności swoich gier w momencie debiutu. Najnowsze wydanie Wściekłych Ptaków jest do pobrania tradycyjnie już w Android Market. W polu wyszukiwania wystarczy wpisać hasło Angry Birds Seasons. Więcej szczegółów znajdziemy na www.market.android.com/details?id=com.rovio.angrybirdsseasons. My mobile poleca.

(fot. Rovio/My mobile studio)

ANIMACJA ANGRY BIRDS SEASONS – YEAR OF THE DRAGON

Przygotowane przez

jest autorem 11419 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt