Angry Birds trafia do telewizorów Samsunga

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (1 liczba głosów, wasza ocena: 4,00 na 6)
Loading...

Nie tylko Android może się pochwalić ekspansją swojego oprogramowania na telewizory. Wcześniej system sygnowany logiem zielonego robocika trafił chociażby na telefony stacjonarne co już jest swoistego rodzaju ewenementem. Początkowo mogłoby się wydawać, że miejsce Androida to tylko i wyłącznie smartfon, ewentualnie ultra-lekki netbook (mały komputer przenośny).

Na targach CES 2012 w Las Vegas dowiedzieliśmy, że już wkrótce będzie można zagrać w kultowe Angry Birds na telewizorach marki Samsung. Wszystko to będzie możliwe w ramach wewnętrznej usługi koreańskiego producenta o nazwie Smart TV. Jest to rozwiązanie na wzór odbiorników Sony Bravia Internet Video.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Wściekłe Ptaki w tym momencie zyskują kolejny ważny kanał odbiorców dla swojego produktu. Samsung też na tym sporo skorzysta, ponieważ będzie miał w rękawie bardzo silnego asa. Wiele osób skuszona wizją gry na dużym ekranie plazmowym w Angry Birds może po prostu kupić taki telewizor spośród wielu konkurencyjnych produktów, które nie posiadają podobnej opcji. Pod względem marketingowym Samsung zachował się kapitalnie i wzorowo. Efekt kilku takich dobrych ruchów w strategii owocuje teraz kapitalnymi wynikami sprzedażowymi u koreańskiego dostawcy.

Rynek telewizyjny już teraz powoli jest wchłaniany przez marki internetowe, czego najlepszym przykładem jest ostatnia premiera usługi Opera TV Store (sklep z aplikacjami na duży ekran). Internet już dawno wydostał się z komputera do telefonów komórkowych. Teraz powoli zmierza także do naszego salonu, czy też dużego pokoju. W ten sposób leżąc sobie wygodnie na sofie, kanapie możemy korzystać z wielu, niedostępnych jeszcze do niedawna usług. Poniżej prezentujemy materiał z wystąpienia Samsunga w CES 2012 w Las Vegas.

(fot. Rovio/My mobile studio)

ANGRY BIRDS W TELEWIZORACH SAMSUNGA

Przygotowane przez

jest autorem 11705 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt