Angry Birds Toons to namiastka projektu Rovio TV

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

angry-birds-toons-to-namiastka-projektu-rovio-tvW miniony weekend mogliśmy oglądać pierwsze materiały filmowe serialu animowanego Angry Birds Toons. Tak jak już wcześniej informowaliśmy, odcinki były dostępne z poziomu aplikacji zainstalowanej na naszym telefonie komórkowym. Co jednak było największym zaskoczeniem, animację mogliśmy oglądać z menu samej gry.

Nie byliśmy przenoszeni do serwisu YouTube za pośrednictwem zewnętrznych linków jak to zazwyczaj bywało. Programiści Angry Birds zastosowali buforowanie treści wideo bezpośrednio we wnętrzu aplikacji. To jednak nie koniec smaczków. Odcinki Angry Birds Toons są ekskluzywne na tyle mocno, że nie zobaczymy ich na oficjalnym kanale Rovio na YouTube. Tam jest tylko krótki spot promocyjny.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

W grze na smartfonie występuje zaś charakterystyczna czerwona kurtyna zapowiadająca jakieś wręcz kinowe wydarzenie. W jednym miejscu mamy dostęp nie tylko do serii tzw. Angry Birds Toons, ale wszystkiego co związane jest z marką Wściekłych Ptaków. Można nawet znaleźć w sekcji specjalnej (Specials, poniżej prezentujemy zdjęcia z menu telefonu komórkowego) pierwszy trailer tej kultowej gry jaki powstał. Nie zabrakło też archiwalnym klipów z produkcji tytułu z serii Making Off. Było to Year of the Dragon, które prezentowaliśmy chociażby na łamach serwisu My mobile.

Z pewnością wszystkim sympatykom takie rozwiązanie łatwej segregacji się spodoba, choć pierwsze w tej materii było studio ZeptoLab i jego Cute the Rope. Podczas oglądania Angry Birds Toons i nie tylko występuje logo Rovio TV w prawym górnym rogu jak w klasycznej telewizji. Zapewne jest to początek jakiegoś nowego projektu telewizyjnego, który później dumnie będzie promowany w telewizorach Samsung z funkcją Smart TV. Informacje o nowych odcinkach Angry Birds Toons będą pojawiały się nam na belce informacyjnej w formie powiadomień, co może być dla niektórych sporym zaskoczeniem z uwagi na niespotykane wcześniej uprawnienia tej gry.

(fot. Rovio/My mobile studio)

ANGRY BIRDS TOONS NA EKRANIE SMARTFONA

angry-birds-classic-screen

Przygotowane przez

jest autorem 11656 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt