Błąd Wi-Fi error w Androidzie

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (1 liczba głosów, wasza ocena: 6,00 na 6)
Loading...

Nie tak dawno w serwisie My mobile ukazał się bardzo obszerny artykuł na temat wad i zalet systemu Android. Kolejne dni normalnego użytkowania tej najpopularniejszej mobilnej platformy na świecie, pokazały jednak szereg pewnych błędów oprogramowania, a nie tylko ich wad. Programiści zapewne użyliby w tym miejscu magicznego słowa bugi.

Korzystanie ze smartfonu czasami może skończyć się dziwnym błędem działania łączności Wi-Fi. W momencie uruchomiania tego modułu może się nam ta sztuka po prostu nie udać. W efekcie w opcjach menu zobaczymy interesujący komunikat Wi-Fi error.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Znajdował się on w opcjach Menu > Ustawienia > Komunikacja > Ustawienia Wi-Fi > i zamiast normalnego komunikatu Wi-Fi – Włącz sieć Wi-Fi było zdanie error. W takiej sytuacji pomagało jedynie wyłączenie oraz ponowne włączenie smartfona. Taka sytuacja co prawda występowała niezwykle rzadko, ale jest to już wyraźny sygnał, że na pewno Android nie jest wolny od niedopracowań. Kolejnym problemem było samoistne restartowanie się telefonu.

Czasami może się zdarzyć, że nasze urządzenie po prostu się wyłączy samo z siebie podczas poruszania się po menu. W następstwie ujrzymy czarny ekran z logiem producenta jakbyśmy sami wyłączyli i ponownie włączyli słuchawkę. Ten problem także występuje sporadycznie. Podobne rzeczy od lat występowały w telefonach typu feature phone. Nie ważne czy były to modele Sony Ericssona z platformą A200 czy też Nokii z S40 6th Edition. W inteligentnych modelach nie zostały one raz na zawsze zlikwidowane.

(fot. Google/Wi-Fi/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 11656 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “Błąd Wi-Fi error w Androidzie”

  1. Kamil Odpowiedz

    Najgorsze jest to, że podczas występowania błędu Wi-Fi error nie da się też później włączyć Bluetooth, pozostaje jedyne rozwiązanie w formie uciążliwego restartowania telefonu 😐

  2. Kamil Odpowiedz

    Swoją drogą to ciekawe, czy taki błąd kwalifikuje się już jako oddanie sprzętu do naprawy gwarancyjnej (praktycznie 3-4 uruchomienie modułu łączności Wi-Fi skutkuje wyświetleniem monitu Error z błędem)…

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt