Zniżka 15% na fitness w Plusie

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Plus ponownie kontynuuje tradycję wspierania sportu. Po wcześniejszej akcji ze zniżką na wybrane aquaparki przedstawia kolejną promocję. Tym razem jest to rabat 15% na kluby fitness. Tutaj nawet procedura jest bardzo podobna i także polega na wysłaniu SMSa pod numer 6363. W jego treści natomiast wpisujemy kod danego miasta, w którym mieści się dany punkt sportowy.

Później już będziemy mogli skorzystać z wyżej wspomnianego upustu 15% od Plusa. Musimy tylko pamiętać, że otrzymany kod zwrotny jest ważny tylko 15 minut, czyli przysłowiowy kwadrans. W ciągu jednego dnia ze zniżki możemy skorzystać tylko raz. W miastach gdzie występuje kilka klubów fitness można skorzystać maksymalnie tylko raz dla każdego z nich.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Trzeba przyznać, że akcja marketingowa przypadnie do gustu wszystkim osobom aktywnie uprawiającym sport. Oferta dotyczy także basenów, a nie tylko sal treningowych. Szczęśliwymi miastami biorącymi udział w akcji są chociażby Warszawa, Poznań, Łódź, Kraków, Wrocław, Lublin, Gdynia, Sopot, Gdańsk. Zwłaszcza w porze jesienno-zimowej trudno o trening na świeżym powietrzu (niska, chłodna temperatura skutecznie zniechęca). Więcej szczegółów o tej promocji Plusa znajdziemy na jego podstronie internetowej.

(fot. Plus/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 11656 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt