Nieprawdziwe obrazki producentów telefonów

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Na oficjalnych stronach internetowych producentów telefonów komórkowych możemy zauważyć niecodzienne wpadki. Dotyczą one zdjęć urządzeń, które delikatnie mówiąc mijają się z prawdą. W tym artykule przedstawimy dwa takie przypadki, z czego w drugim firma Sony Ericsson szybko już naprawiła swój błąd.

Na pierwszy ogień zaś pójdzie witryna Nokii opisująca model C3. Co ciekawe na jednej grafice jest zbliżenie ekranu. Na nim zaś widnieje symbol 3,5G oraz dwóch strzałeczek, oznaczających dwukierunkową transmisję danych. W rzeczywistości są to zupełnie nieprawdziwe obrazki, ponieważ ten model wspiera co najwyżej łączność EDGE Class 32. O jakości HSDPA czy HSPA+ nie ma tutaj mowy.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Kolejnym interesującym przypadkiem jest zdjęcie ekranu Sony Ericsson TXT. Na załączonym obrazku widać usługę Android Market, która jest dostępna jedynie w smartfonach sygnowanych logiem tego sympatycznego zielonego robocika. Ten model japońsko-szwedzkiego to oczywiście zwykły telefon feature phone i oferować może on nam co najwyżej dostęp do Fun & Downloads lub PlayNow Arena. Słuchawka tak naprawdę nie oferuje nam sklepu z aplikacjami z prawdziwego zdarzenia (w formie wygodnego programu).

Warto jednak zaznaczyć, że producent szybko wykrył błąd i już tej grafiki nie ujrzymy na podstronie dotyczącej produktu. Mało tego, nawet tą samą galerię zdjęć zmodyfikował o poprawne ikonki. W przypadku fińskiego giganta do dzisiaj widnieją błędne informacje. Niestety witryna internetowa w jego przypadku nie została poprawiona i zaktualizowana, a szkoda. Możemy o tym się przekonać sami przewijając podstronę na sam dół oraz spoglądając na ostatni obrazek. Pozostaje tylko mieć nadzieję, że tego typu niedopatrzenia nie będą pojawiały się już w nigdy więcej.

(fot. Nokia/Sony Ericsson/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 10810 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt