Pierwsze rozczarowania ofertą T-Mobile

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Karty już zostały odkryte w ofercie nowego gracza telekomunikacyjnego na polskim rynku. Chodzi oczywiście o wejście T-Mobile do kraju nad Wisłą, a właściwie rebranding Ery. Co niezwykle ciekawe już pojawiają się pierwsze głosy krytyki i niezadowolenia dotyczące różowego operatora. Rozczarowane osoby twierdzą nawet, że oferta stała się gorsza od tej występującej w Erze.

Chodzi oczywiście o zawrotne ceny nowoczesnych smartfonów występujących na stronie T-Mobile. Ta niestety zawiera szereg błędów, gdzie można znaleźć topowe modele za przysłowiową złotówkę, we wcale nie aż tak dużych abonamentach. Krajowe promocje również nie wywierają aż tak dużego wrażenia. Tak naprawdę rewolucja T-Mobile dotyczyła jedynie połączeń międzynarodowych w tzw. roamingu.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Można jeszcze do tego zaliczyć pakiety internetowe bez limitu danych, z których możemy korzystać na całym świecie w ramach globalnej sieci T-Mobile. Jednak w Polsce stosunkowo mały procent klientów aktywnie podróżuje po świecie, dzięki czemu ta innowacyjna oferta nie jest dla nich żadnym atutem. Większość z nas przecież wolałaby dostać nowsze usługi działające w macierzystym kraju.

Spore oczekiwania dotyczyły zwłaszcza rozwiązań internetowych, jak chociażby pakiety danych. Te po wejściu T-Mobile pozostały takie same, czyli z lejkiem 16 kb/s występującym  po przekroczeniu podstawowej wartości pakietu. Być może ta wartość ulegnie jeszcze pozytywnej zmianie po 30 dniu czerwca 2011 roku. Taki właśnie jest termin ważności promocji Blueconnect Max w T-Mobile Tak-Tak.

Złośliwcy już twierdzą, że z dużej chmury spadł naprawdę mały deszcz. W dodatku porównują oni sytuację do Orange, który wcześniej także przeszedł proces rebrandingu marki. Chodzi oczywiście o zmianę popularnej i lubianej Idei. Miało to miejsce już sześć lat temu, a dokładniej 19 września 2005 roku. Pozostaje tylko mieć nadzieję, że są to tylko początkowe potknięcia i już wkrótce poznamy wyłącznie lepsze oblicze T-Mobile.

(fot. T-Mobile/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 10817 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

3 komentarze do “Pierwsze rozczarowania ofertą T-Mobile”

 1. Józek Odpowiedz

  Co do lejka, wiadomo że rządzi póki co sieć Plus pod tym względem.
  Popatrzałem na cenniki na stronie TM ofert na kartę. To najwyższy koszt minuty to ok. 80 gr a najniższy 30 gr a SMS 18 gr,
  Póki co, tylko Gadu Air, mBank, Play, mogą jak na razie konkurować atrakcyjnością usług i ich cenami. 😉

 2. Maperia Odpowiedz

  Gorąco zachęcamy do używania mobilnej wersji przewodnika po okolicy przeznaczonego na Android oraz telefony iPhone. Mobilna Maperia pozwala wyszukać miejsca znajdujące się w pobliżu, dostarcza podstawowych informacji o wydarzeniach w okolicy, pogodzie, repertuarze najbliższych kin i wiele innych. Zapraszamy do korzystania i dzielenia się wrażeniami. Więcej na http://www.maperia.pl/info/webmobile/

 3. Lidia Odpowiedz

  @Józek; chyba nie do końca tak jest. Wystarczy przeanalizować aktualne oferty operatorów: ceny, dodatkowe możliwości etc.
  Pod względem neta w wielu aspektem przoduje chyba wciąż Orange. Nie wiem jak we free, ale business everywhere można dostać szereg nowości sprzętowych za 1 zł (np. netbook samsung NC110) ,a przy tym są też większe prędkości (poszerzające się HSPA+DC).

Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt