Historyczny dzień zmiany Era na T-Mobile

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Piąty dzień czerwca 2011 roku będzie kolejnym, który na stałe zapisze się w kartach historii polskiej telekomunikacji. To właśnie wtedy oficjalnie nastąpi zmiana marki Era na T-Mobile. Wcześniej w kraju nad Wisłą już mieliśmy do czynienia z takim faktem. Chodzi oczywiście o porzucenie nazwy Idea na rzecz Orange.

Miało to miejsce 19 września 2005 roku. W zapomnienie odeszła lubiana przez klientów Idea. Jak później pokazała przyszłość, zmiana nie w każdym aspekcie wyszła jej użytkownikom na dobre. Na szczęście z T-Mobile może być inaczej. Operator już zapowiedział wprowadzenie kilku spektakularnych i rewolucyjnych usług. Te są dostępne dla klientów w ramach globalnej sieci, a nie jak ma to miejsce zazwyczaj tylko w krajowej.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Co ważne nastąpiła premiera nowej strony telkoma. Równo o północy zaczęła funkcjonować pełnowartościowa witryna T-Mobile Polska.  Obecnie już nie mamy jedynie jej drobnej namiastki w postaci wizytówki, lecz dużego portalu korporacyjnego. Oficjalny adres nowego serwisu www, ale już pod nową, globalną marką T-Mobile znajdziemy na stronie www.t-mobile.pl. Trzeba naprawdę pochwalić dział marketingu oraz IT za wprowadzenie zmian niemal w idealnie zgodnym z zapowiedziami terminie.

(fot. T-Mobile/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 10817 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

1 komentarz do “Historyczny dzień zmiany Era na T-Mobile”

  1. Kamil Odpowiedz

    W telewizji spore wrazenie robi reklama z aktorem Janem Nowickim, ktora trwa bagatela az poltorej minuty. Poza tym oferta T-Mobile nie wiele sie rozni w stosunku do Ery.

    Na duzy plus zmiany odczuwaja jedynie klienci podrozujacy po swiecie dosyc czesto, lub majacy tam swoich bliskich oraz rodzine. Dzieki czemu wykonuja polaczenia miedzynarodowe oraz korzystuja z innych uslug telekomunikacyjnych

Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt