Pakiet 5 MB za 1 PLN dobrym rozwiązaniem GaduAIR

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Pakiet internetowy o wielkości zaledwie 5 MB w cenie 1 PLN dostępny w GaduAIR wydaje się być zupełnie bezcelowy. Jednak gdy przybliżymy mu się bliżej to może się okazać idealny rozwiązaniem dla osób, które bardzo często znajdują się w zasięgu bezpłatnych hotspotów Wi-Fi. Takie darmowe punkty dostępowe WLAN mogą znajdować się w biurze, miejscu pracy, uczelni, szkole oraz w naszym domu.

Dla takich osób kupno osobnego pakietu wydaje się więc zupełnie chybionym rozwiązaniem. Nie zaszkodzi więc posiadanie jakiegoś małego pakietu w sporadycznych momentach łączenia się z mobilnym internetem. W przypadku GaduAIR dodatkowo jest on taktowany z dokładnością do 1 kb, co może znacznie wydłużyć jego żywotność. W naszych testach przy licznym korzystaniu z Wi-Fi 5 MB w zupełności wystarcza na 1 miesiąc czasu.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Dodatkowo nasz ostatni przegląd pakietów internetowych Pre-paid pokazuje, że tylko GaduAIR posiada małą paczkę danych w naprawdę niskiej cenie 1 PLN. Co prawda Orange także ma rozwiązanie o wielkości aż 100 MB za 2 PLN, jednak ono jest ważne tylko 2 dni. Zaś za 3 PLN w Play mamy dostępny pakiet o wielkości 25 MB ważny 1 miesiąc. Tylko on jest sensowną alternatywą dla oferty GaduAIR i osób naprawdę mało korzystających z płatnego internetu sieci komórkowej swojego macierzystego operatora.

(fot. GaduAIR)

Przygotowane przez

jest autorem 12248 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt