50% więcej na majówkę i lekkie promocje w Orange

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Klienci sieci komórkowej Orange w ostatnim czasie mają do czynienia z prawdziwym wysypem promocji oraz wszelkiego rodzaju akcji marketingowych. Całkiem niedawno była to darmowa nawigacja, a już mamy kolejne przykłady. Tym razem Orange (wzorem innych graczy) postanowił promować dodatkowe bonusy do doładowania z okazji tzw. majówki.

Tym razem jest to aż 50% dodatek do naszego zasilenia telefonu za pośrednictwem strony doladowania.orange.pl. Akcja jest ważna do 3 maja 2011 roku. Działa on tylko przy wydanej kwocie 50 PLN. Niestety ważny jest tylko 14 dni. Przyznane środki działają tylko w sieci Orange oraz na numery stacjonarne. W ich ramach możemy dzwonić, wysyłać SMSy, a także surfować po sieci Internet.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Kolejna nowa promocja w Orange nosi nazwę Lekkie minuty i SMSy. W największym skrócie polega ona tym, że każda następna minuta lub wiadomość tekstowa wysłana do wszystkich sieci komórkowych kosztuje nas coraz mniej. W przypadku połączeń stawka spada kolejno o 10 groszy za każdą minutę, zaś w SMS kolejno o 1 grosz. Gdy osiągnięty zostanie minimum (10 lub 1 grosz) taryfikacja zaczyna się od nowa.

Aktywacja usługi Lekkie minuty to koszt 5 PLN i jej ważność to tradycyjnie 30 dni. W przypadku akcji Lekkie SMSy sytuacja jest podobna, tyle że obecnie mamy aktywną promocję. Przez co usługa jest zupełnie bezpłatna, jednak tylko do okresu 31 maja 2011. Warto sobie włączyć tą drugą opcję chociażby na ten jeden miesiąc. W wyniku tego nasze koszty choć trochę spadną. Więcej szczegółów o ofercie znajdziemy na oficjalnej podstronie bloga Orange.

(fot. Orange)

Przygotowane przez

jest autorem 11705 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt