Mobilna telewizja w Orange coraz przystępniejsza

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (1 liczba głosów, wasza ocena: 6,00 na 6)
Loading...

Orange po raz kolejny mile zaskakuje swoich użytkowników. Po dodaniu zaledwie kilka dni temu nowych pakietów internetowych przyszedł czas na promowanie usług mobilnej telewizji. Nie ma co się oszukiwać, że w Polsce ta jak i wiele innych telekomunikacyjnych usług nie specjalnie się przyjęły. Doskonałym przykładem jest chociażby funkcja wideorozmów. Żółty operator nie pierwszy raz promuje rozwiązanie TV w komórce.

Wcześniej była to specjalna witryna try, na której mogliśmy za darmo chociaż ją wypróbować. Teraz jest podobnie, musimy jedynie wysłać specjalną wiadomość SMS o treści TV na numer 8057. W zamian otrzymamy bezpłatne 15 minut na przetestowanie mobilnej telewizji. Oczywiście po zakończeniu testów będziemy mogli zakupić specjalne pakiety TV (bilety) z serwisu Orange World.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Zobacz filmy wideo w sekcji My mobile TV

Pierwszy z nich to bilet jednodniowy w cenie 5 PLN, zaś drugi tygodniowy za 10 PLN. W zamian otrzymamy możliwość oglądania takich popularnych kanałów jak TVN 24, Eska TV, Fashion TV, TVN Style, TVN Meteo, Polsat News, Orange Sport Info, a nawet National Geographic Channel. Ceny biletów wbrew pozorom nie są aż tak wysokie.

Mamy tutaj na myśli rozwiązanie biletu tygodniowego za 10 PLN. Trzeba wziąć pod uwagę fakt, że średnio 1 minuta transmisji wideo zużywa nam 1 MB-ajt danych w mobilnym internecie (tak chociażby jest w mobilnym YouTube). Łatwo więc możemy obliczyć, że godzinne oglądanie zużyje nam aż 60 MB-tów danych. Tak więc za sumę 10 PLN tygodniowo możemy wykorzystać naprawdę spore zasoby liczone nawet w GB-tach.

Rozwiązanie takie nam świetnie się przyda podczas podróży, gdzie swobodnie możemy sobie oglądać kanały telewizyjne w telefonie. Niestety główną wadą może się okazać słabość naszej baterii, która niezbyt dobrze sobie radzi z maksymalnym wykorzystaniem technologii 3G. W naszych testach promocji YouTube w Plusie, telefon wręcz stawał się gorący (zwłaszcza jego tylna część za baterią) po 30 minutach ciągłego oglądania teledysków. Więcej na temat usług mobilnej telewizji w Orange znajdziemy na stronach www sieci oraz na oficjalnym kanale YouTube (reklama usługi).

(fot. Orange)

Przygotowane przez

jest autorem 13827 informacji na tej witrynie.



Podobal sie artykul, chcesz wiecej? Postaw kawe za:




Skomentuj

  My mobile © 2008-2026. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt